USP 20250329 - en to cs translation catalogue (412 entries)

en:  approved posts
cs:  schválené příspěvky

en:  file
cs:  soubor

en:  file required
cs:  požadovaný soubor

en:  files
cs:  soubory

en:  files required
cs:  požadované soubory

en:  or higher, and has been deactivated!
cs:  nebo vyšší a byl deaktivován!

en:  pixels
cs:  pixelů

en:  required
cs:  požadovaný

en: &ldquo;Add another image&rdquo; link
cs: &ldquo;Přidat další obrázek&ldquo; odkaz

en: &mdash; the ultimate solution for user-generated content.
cs: &ndash; dokonalé řešení pro obsah vytvářený uživateli.

en: (Provide your own form template &amp; styles)
cs: (Zadejte vlastní šablonu formuláře a styly)

en: (Provide your own styles)
cs: (Uveďte své vlastní styly)

en: (Recommended)
cs: (doporučeno)

en: ..and upload them into a directory named
cs: ..a nahrajte je do adresáře s názvem

en: Access Control
cs: Řízení přístupu

en: Add a challenge question to help stop spam. Tip: make the question easy to answer for any human.
cs: Přidejte výzvu, která pomůže zastavit spam. Tip: Usnadněte odpověď na otázku každému člověku.

en: Add another image
cs: Přidejte další obrázek

en: Additional recipients for email alerts. Use commas to separate multiple addresses.
cs: Další příjemci e-mailových upozornění. K oddělení více adres použijte čárky.

en: After post content
cs: Po obsahu příspěvku

en: An error occurred. Please go back and try again.
cs: Došlo k chybě. Vraťte se prosím zpět a zkuste to znovu.

en: and
cs: a

en: and is greatly appreciated.
cs: a je velmi ceněn.

en: and/or
cs: a/nebo

en: Antispam Question
cs: Antispamová otázka

en: Any size donation helps me to continue developing this free plugin and other awesome WordPress resources.
cs: Dar jakékoli velikosti mi pomáhá pokračovat ve vývoji tohoto bezplatného pluginu a dalších úžasných zdrojů WordPress.

en: Apply code
cs: Použít kód

en: Assigned Author
cs: Přidělený autor

en: at checkout. Sale ends 6/25/2025.
cs: u pokladny. Prodej končí 25.6.2025.

en: attributes
cs: atributy

en: Automatically display images and more.
cs: Automaticky zobrazujte obrázky a další.

en: Before post content
cs: Před zveřejněním obsahu

en: books
cs: knihy

en: by
cs: podle

en: By default, CSS &amp; JavaScript files are loaded on every page. To load only on specific page(s), enter the URL(s) here. Use commas to separate multiple URLs. Leave blank to load on all pages.
cs: Ve výchozím nastavení CSS &amp; Soubory JavaScript se načítají na každé stránce. Chcete-li načíst pouze konkrétní stránky, zadejte zde adresy URL. K oddělení více adres URL použijte čárky. Chcete-li načíst všechny stránky, ponechte prázdné.

en: By default, this displays an &ldquo;Agree to Terms&rdquo; checkbox. Customize as desired.
cs: Ve výchozím nastavení se zobrazí text &ldquo;Souhlasím s podmínkami&ldquo; zaškrtávací políčko. Přizpůsobte dle přání.

en: Can use
cs: Lze použít

en: Case-sensitivity
cs: Rozlišování malých a velkých písmen

en: Categories
cs: Kategorie

en: Categories &amp; Tags
cs: Kategorie &amp; Tagy

en: category
cs: kategorie

en: Category ID for Hidden Field
cs: ID kategorie pro skryté pole

en: Challenge Question
cs: Výzvová otázka

en: Challenge Response
cs: Odpověď na výzvu

en: check out
cs: odhlásit se

en: Check out the source code inline notes for more info
cs: Další informace najdete v poznámkách ke zdrojovému kódu

en: Check this box if you have shown support
cs: Zaškrtněte toto políčko, pokud jste projevili podporu

en: Check your email for the password.
cs: Zkontrolujte svůj e-mail pro heslo.

en: Check your email to reset your password.
cs: Zkontrolujte svůj e-mail a obnovte heslo.

en: Checkbox Error
cs: Chyba zaškrtávacího políčka

en: Checkbox Name
cs: Název zaškrtávacího políčka

en: Checkbox Text
cs: Text zaškrtávacího políčka

en: Choose fields to display on the front-end form.
cs: Vyberte pole, která se mají zobrazit ve formuláři front-end.

en: Choose reCaptcha version
cs: Vyberte verzi reCaptcha

en: Cloudflare Turnstile
cs: Turniket Cloudflare

en: Configure Custom Field #1.
cs: Nakonfigurujte vlastní pole č. 1.

en: Configure Custom Field #2.
cs: Nakonfigurujte vlastní pole č. 2.

en: Configure email notifications for new submitted posts.
cs: Nakonfigurujte e-mailová upozornění na nově odeslané příspěvky.

en: Configure general settings. Note: the default settings work fine for most cases.
cs: Nakonfigurujte obecná nastavení. Poznámka: Výchozí nastavení funguje ve většině případů dobře.

en: Configure settings for image uploads.
cs: Nakonfigurujte nastavení pro nahrávání obrázků.

en: Configure settings for the Category and Tag fields.
cs: Nakonfigurujte nastavení pro pole Kategorie a Značka.

en: Configure user settings.
cs: Nakonfigurujte uživatelská nastavení.

en: Congratulations, you&rsquo;re logged in.
cs: Gratulujeme, jste přihlášeni.

en: Correct captcha required
cs: Je vyžadována správná captcha

en: Custom address for the email &ldquo;From&rdquo; header (see plugin FAQs for info).
cs: Vlastní adresa pro e-mail &ldquo;Od&ldquo; záhlaví (informace naleznete v nejčastějších dotazech týkajících se pluginu).

en: Custom Checkbox
cs: Vlastní zaškrtávací políčko

en: Custom checkbox required
cs: Je vyžadováno vlastní zaškrtávací políčko

en: Custom Content
cs: Vlastní obsah

en: Custom Field 1
cs: Vlastní pole 1

en: Custom Field 1 Display
cs: Zobrazení vlastního pole 1

en: Custom Field 1 Markup
cs: Vlastní označení pole 1

en: Custom Field 2
cs: Vlastní pole 2

en: Custom Field 2 Display
cs: Zobrazení vlastního pole 2

en: Custom Field 2 Markup
cs: Vlastní označení pole 2

en: Custom Field Label
cs: Vlastní štítek pole

en: Custom Field Name
cs: Název vlastního pole

en: Custom Form + Custom CSS
cs: Vlastní formulář + vlastní CSS

en: Custom markup for the &ldquo;Add another image&rdquo; link. Leave blank to use the default markup (recommended).
cs: Vlastní označení pro &ldquo;Přidat další obrázek&ldquo; odkaz. Chcete-li použít výchozí označení, ponechte prázdné (doporučeno).

en: Default Featured Image
cs: Výchozí doporučený obrázek

en: Disable
cs: Zakázat

en: Disable all required attributes on form fields (useful for troubleshooting error messages)
cs: Zakázat všechny požadované atributy v polích formuláře (užitečné při odstraňování chybových zpráv)

en: Disable IP Tracking
cs: Zakázat sledování IP

en: Disable Replace Author
cs: Zakázat Nahradit autora

en: Disable Required
cs: Vyžadováno zakázat

en: Disable this field
cs: Deaktivujte toto pole

en: Dismiss
cs: Propustit

en: Display a select/dropdown menu of existing tags (valid when Tag field is displayed on the form)
cs: Zobrazení výběrové/rozbalovací nabídky existujících značek (platí, když je ve formuláři zobrazeno pole Značka)

en: Display Checkbox
cs: Zobrazit zaškrtávací políčko

en: Display content only to users with a specific capability:
cs: Zobrazovat obsah pouze uživatelům s konkrétní schopností:

en: Display content to logged-in users:
cs: Zobrazit obsah přihlášeným uživatelům:

en: Display content to visitors only:
cs: Zobrazit obsah pouze návštěvníkům:

en: Display custom checkbox on the submission form
cs: Zobrazit vlastní zaškrtávací políčko ve formuláři pro odeslání

en: Display Custom Field 1:
cs: Zobrazit vlastní pole 1:

en: Display Custom Field 2:
cs: Zobrazit vlastní pole 2:

en: Display image gallery
cs: Zobrazit galerii obrázků

en: Display submitted author/name:
cs: Zobrazit odeslaného autora/jméno:

en: Display submitted email address:
cs: Zobrazit odeslanou e-mailovou adresu:

en: Display submitted images:
cs: Zobrazit odeslané obrázky:

en: Display submitted URL:
cs: Viditelná odeslaná adresa URL:

en: Display the Form
cs: Zobrazte formulář

en: Display the login/register form
cs: Zobrazte přihlašovací/registrační formulář

en: Display the submit-post form
cs: Zobrazte formulář pro odeslání příspěvku

en: Display user-submitted posts
cs: Zobrazit příspěvky odeslané uživateli

en: Do not collect or store any user IP address (useful for complying with privacy regulations)
cs: Neshromažďujte ani neuchovávejte žádnou IP adresu uživatele (užitečné pro dodržování předpisů o ochraně osobních údajů)

en: Do not display
cs: Nezobrazovat

en: Do not replace post author with submitted user name
cs: Nenahrazujte autora příspěvku odeslaným uživatelským jménem

en: do NOT use both Google and Cloudflare captchas at the same time.
cs: NEPOUŽÍVEJTE zároveň captcha Google a Cloudflare.

en: Documentation
cs: Dokumentace

en: Donate via PayPal, credit card, or cryptocurrency
cs: Darujte přes PayPal, kreditní kartu nebo kryptoměnu

en: donation
cs: dar

en: Draft
cs: Návrh

en: Duplicate post title. Please try again.
cs: Duplicitní název příspěvku. Zkuste to prosím znovu.

en: Email
cs: E-mail

en: Email &ldquo;From&rdquo; Address
cs: E-mail &ldquo;Od&ldquo; Adresa

en: Email Address for Alerts
cs: E-mailová adresa pro upozornění

en: Email Alert Message
cs: E-mailová výstražná zpráva

en: Email Alert Subject
cs: Předmět upozornění e-mailem

en: Email Alerts
cs: Upozornění e-mailem

en: Email Display
cs: Zobrazení e-mailu

en: Email Markup
cs: Označení e-mailu

en: email-alert options
cs: možnosti upozornění e-mailem

en: Enable
cs: Umožnit

en: Enable and require
cs: Povolit a vyžadovat

en: Enable but do not require
cs: Povolit, ale nevyžadovat

en: Enable HTML Format
cs: Povolit formát HTML

en: Enable HTML format for email alert messages
cs: Povolit formát HTML pro e-mailové výstražné zprávy

en: Enable RTE/Visual Editor for the Post Content field
cs: Povolte RTE/Visual Editor pro pole Obsah příspěvku

en: Enable Shortcodes
cs: Povolit krátké kódy

en: Enable shortcodes in widgets. By default, WordPress does not enable shortcodes in widgets.
cs: Povolit krátké kódy ve widgetech. Ve výchozím nastavení WordPress nepovoluje krátké kódy ve widgetech.

en: Enable users to select multiple categories
cs: Umožněte uživatelům vybrat více kategorií

en: Enable users to upload other file types (like PDF, Word, Zip, videos, and more), check out
cs: Umožněte uživatelům nahrávat jiné typy souborů (jako jsou PDF, Word, Zip, videa a další), podívejte se

note: Description of the plugin
en: Enables your visitors to submit posts and images from anywhere on your site.
cs: Umožňuje vašim návštěvníkům odesílat příspěvky a obrázky odkudkoli na vašem webu.

en: enables your visitors to submit posts and upload images from the front-end of your site.
cs: umožňuje vašim návštěvníkům odesílat příspěvky a nahrávat obrázky z front-endu vašeho webu.

en: Enter the *only* correct answer to the challenge question
cs: Zadejte *pouze* správnou odpověď na soutěžní otázku

en: Enter URL or click button to upload/choose an image (optional)
cs: Zadejte adresu URL nebo klikněte na tlačítko a nahrajte/vyberte obrázek (volitelné)

en: Enter your Private Key
cs: Zadejte svůj soukromý klíč

en: Enter your Public Key
cs: Zadejte svůj veřejný klíč

en: Enter your Secret Key
cs: Zadejte svůj tajný klíč

en: Enter your Site Key
cs: Zadejte klíč webu

en: Enter your username or email to reset your password.
cs: Pro resetování hesla zadejte své uživatelské jméno nebo e-mail.

en: Error Message
cs: Chybová zpráva

en: Error message displayed if post submission fails (basic markup allowed)
cs: Pokud se odeslání příspěvku nezdaří, zobrazí se chybová zpráva (základní označení povoleno)

en: Error message displayed if user does not check the box
cs: Pokud uživatel nezaškrtne políčko, zobrazí se chybová zpráva

en: Error:
cs: Chyba:

en: Example
cs: Příklad

en: Featured Image
cs: Vybraný obrázek

en: File not uploaded. Please check the file and try again.
cs: Soubor nebyl nahrán. Zkontrolujte soubor a zkuste to znovu.

en: File type not allowed (please upload images only)
cs: Typ souboru není povolen (nahrajte prosím pouze obrázky)

en: For
cs: Pro

en: For more
cs: Pro více

en: For more features and unlimited forms, check out
cs: Pro více funkcí a neomezené množství formulářů se podívejte

en: For more options and features, check out
cs: Další možnosti a funkce naleznete v části

en: For unlimited fields, check out
cs: U neomezených polí se podívejte

en: Forgot?
cs: Zapomněli jste?

en: Form Fields
cs: Pole formuláře

en: Form Style
cs: Styl formuláře

en: Front-end Display
cs: Přední displej

en: FYI: here is a
cs: FYI: tady je a

en: General Settings
cs: Obecná nastavení

en: Get USP Pro
cs: Získejte USP Pro

en: Get USP Pro for unlimited forms!
cs: Získejte USP Pro pro neomezené množství formulářů!

en: give it a 5-star rating
cs: dejte mu 5hvězdičkové hodnocení

en: give this plugin a 5-star rating
cs: ohodnoťte tento plugin 5 hvězdičkami

en: Give USP a 5-star rating at WordPress.org
cs: Dejte USP 5hvězdičkové hodnocení na WordPress.org

en: Go Pro
cs: Přejít Pro

en: Have an account?
cs: Máte účet?

en: Here are some examples showing how to configure this shortcode:
cs: Zde je několik příkladů, které ukazují, jak nakonfigurovat tento krátký kód:

en: Hidden/Default Category
cs: Skrytá/Výchozí kategorie

en: Homepage
cs: domovská stránka

en: HTML5 Form + Default CSS
cs: Formulář HTML5 + výchozí CSS

en: HTML5 Form + Disable CSS
cs: Formulář HTML5 + Zakázat CSS

en: Human verification: leave this field empty.
cs: Lidské ověření: ponechte toto pole prázdné.

en: If multiple addresses are specified for the previous setting, include an equal number of addresses for this setting (in the same order).
cs: Pokud je pro předchozí nastavení zadáno více adres, zahrňte stejný počet adres pro toto nastavení (ve stejném pořadí).

en: If the user is logged in, display the post-submit form; or if the user is not logged in, display the login form:
cs: Pokud je uživatel přihlášen, zobrazte formulář pro odeslání; nebo pokud uživatel není přihlášen, zobrazte přihlašovací formulář:

en: If you like this plugin, please
cs: Pokud se vám tento plugin líbí, prosím

en: Image Display
cs: Obrazový displej

en: Image height exceeds maximum
cs: Výška obrázku přesahuje maximum

en: Image Markup
cs: Označení obrázku

en: Image Uploads
cs: Nahrání obrázků

en: Image width exceeds maximum
cs: Šířka obrázku přesahuje maximum

en: Important:
cs: Důležité:

en: in
cs: v

en: in your theme:
cs: ve vašem tématu:

en: Include JavaScript
cs: Zahrnout JavaScript

en: Include required JavaScript files (recommended)
cs: Zahrnout požadované soubory JavaScript (doporučeno)

en: Incorrect response.
cs: Nesprávná odpověď.

en: Installation Docs
cs: Instalační dokumenty

en: Jeff Starr on X (Twitter)
cs: Jeff Starr na X (Twitter)

en: Learn&nbsp;more
cs: Zjistěte&nbsp;další informace

en: Leave this option disabled to remember your settings.
cs: Chcete-li si zapamatovat nastavení, ponechte tuto možnost deaktivovanou.

en: Like this plugin? Give it a
cs: Líbí se vám tento plugin? Dejte to a

en: list of USP CSS selectors
cs: seznam selektorů USP CSS

en: log in
cs: přihlásit se

en: Log in or sign up! It&rsquo;s fast &amp; free!
cs: Přihlaste se nebo se zaregistrujte! Je to rychlé &amp; uvolnit!

en: Log out
cs: Odhlaste se

en: Login
cs: Přihlášení

en: Lose something?
cs: Ztratit něco?

en: make a donation
cs: darovat

en: Make a donation via PayPal
cs: Darujte přes PayPal

en: Make a donation&nbsp;&raquo;
cs: Přispějte&nbsp;&raquo;

en: Make the challenge response case-sensitive
cs: V odpovědi na výzvu rozlišujte velká a malá písmena

en: Make the custom checkbox required (uncheck to make optional)
cs: Požadujte vlastní zaškrtávací políčko (zrušte zaškrtnutí, chcete-li, aby bylo volitelné)

en: Markup for Custom Field 1. You may include any of the following variables:
cs: Značka pro vlastní pole 1. Můžete zahrnout kteroukoli z následujících proměnných:

en: Markup for Custom Field 2. You may include any of the following variables:
cs: Značka pro vlastní pole 2. Můžete zahrnout kteroukoli z následujících proměnných:

en: Markup for each submitted image. You may include any of the following variables:
cs: Označení pro každý odeslaný obrázek. Můžete zahrnout kteroukoli z následujících proměnných:

en: Markup for submitted author/name. You may include
cs: Označení pro odeslaného autora/jméno. Můžete zahrnout

en: Markup for submitted email address. You may include any of the following variables:
cs: Označení pro odeslanou e-mailovou adresu. Můžete zahrnout kteroukoli z následujících proměnných:

en: Markup for submitted URL. You may include any of the following variables:
cs: Označení pro odeslanou adresu URL. Můžete zahrnout kteroukoli z následujících proměnných:

en: Maximum height (in pixels) for uploaded images
cs: Maximální výška (v pixelech) pro nahrané obrázky

en: Maximum image height
cs: Maximální výška obrázku

en: Maximum image width
cs: Maximální šířka obrázku

en: Maximum number of images
cs: Maximální počet obrázků

en: Maximum number of images exceeded
cs: Byl překročen maximální počet obrázků

en: Maximum number of images for each submitted post
cs: Maximální počet obrázků pro každý odeslaný příspěvek

en: Maximum width (in pixels) for uploaded images
cs: Maximální šířka (v pixelech) pro nahrané obrázky

en: Message displayed after successful post submission (basic markup allowed)
cs: Zpráva se zobrazí po úspěšném odeslání příspěvku (povoleno základní označení)

en: Message displayed next to the file upload field (basic markup allowed)
cs: Zpráva zobrazená vedle pole pro nahrání souboru (základní označení povoleno)

en: Message for email alerts. Leave blank to use default message. You may include any of the following variables:
cs: Zpráva pro e-mailová upozornění. Chcete-li použít výchozí zprávu, ponechte prázdné. Můžete zahrnout kteroukoli z následujících proměnných:

en: Minimum height (in pixels) for uploaded images
cs: Minimální výška (v pixelech) pro nahrané obrázky

en: Minimum image height
cs: Minimální výška obrázku

en: Minimum image height not met
cs: Nebyla splněna minimální výška obrázku

en: Minimum image width
cs: Minimální šířka obrázku

en: Minimum image width not met
cs: Nebyla splněna minimální šířka obrázku

en: Minimum number of images
cs: Minimální počet obrázků

en: Minimum number of images for each submitted post
cs: Minimální počet obrázků pro každý odeslaný příspěvek

en: Minimum number of images not met
cs: Nebyl splněn minimální počet snímků

en: Minimum width (in pixels) for uploaded images
cs: Minimální šířka (v pixelech) pro nahrané obrázky

en: More Options
cs: Další možnosti

en: Multiple Categories
cs: Více kategorií

en: Name Display
cs: Zobrazení názvu

en: Name Markup
cs: Jméno Markup

en: Non-empty value for hidden field
cs: Neprázdná hodnota pro skryté pole

en: Note that the url attribute accepts
cs: Všimněte si, že atribut url přijímá

en: Notes:
cs: Poznámky:

en: Obsessive Web Design &amp; Development
cs: Obsessive Web Design &amp; Rozvoj

en: Optional markup/text to include before the submission form (leave blank to disable)
cs: Volitelné označení/text, který se má zahrnout před formulář pro odeslání (nechte prázdné, chcete-li deaktivovat)

en: options, check out
cs: možnosti, podívejte se

en: or
cs: nebo

en: or by making a
cs: nebo vytvořením a

en: Or, to go ahead and restore the default plugin options: check the box, save your settings, and then deactivate/reactivate the plugin.
cs: Nebo, chcete-li pokračovat a obnovit výchozí možnosti pluginu: zaškrtněte políčko, uložte nastavení a poté plugin deaktivujte/znovu aktivujte.

en: Or, use the template tag to display a list of submitted posts anywhere in your theme template:
cs: Nebo použijte značku šablony k zobrazení seznamu odeslaných příspěvků kdekoli v šabloně motivu:

en: Or, use the template tag to display an image gallery anywhere in your theme template:
cs: Nebo použijte značku šablony k zobrazení galerie obrázků kdekoli v šabloně motivu:

en: Or, use the template tag to display the form anywhere in your theme template:
cs: Nebo použijte značku šablony k zobrazení formuláře kdekoli v šabloně motivu:

en: Overview
cs: Přehled

en: Password
cs: Heslo

en: Pending (default)
cs: Nevyřízeno (výchozí)

en: Perishable Press Books
cs: Tiskové knihy podléhající zkáze

en: Please
cs: Prosím

en: Please check your email and try again
cs: Zkontrolujte prosím svůj e-mail a zkuste to znovu

en: Please complete the required fields.
cs: Vyplňte prosím povinná pole.

en: Please Donate
cs: Prosím darujte

en: Please return to the
cs: Vraťte se prosím na

en: Please select a category..
cs: Vyberte prosím kategorii..

en: Please select some tags..
cs: Vyberte prosím nějaké značky..

en: Please select your image(s) to upload.
cs: Vyberte prosím obrázek(y), který chcete nahrát.

en: Please show support by purchasing one of my
cs: Projevte prosím podporu zakoupením jednoho z mých

en: Plugin Homepage
cs: Domovská stránka pluginu

en: Plugin Planet: Pro WordPress Plugins
cs: Plugin Planet: Pro WordPress pluginy

en: Plugin Settings
cs: Nastavení pluginu

en: plugins
cs: pluginy

en: Post Category
cs: Kategorie příspěvku

en: Post category required
cs: Kategorie příspěvku je povinná

en: Post Content
cs: Obsah příspěvku

en: Post content required
cs: Je vyžadován obsah příspěvku

en: Post not created. Please contact the site administrator for help.
cs: Příspěvek nebyl vytvořen. Požádejte o pomoc správce webu.

en: Post Status
cs: Stav příspěvku

en: Post Status for submitted posts
cs: Stav příspěvku pro odeslané příspěvky

en: Post Tags
cs: Značky příspěvku

en: Post tags required
cs: Jsou vyžadovány značky příspěvku

en: Post Title
cs: Název příspěvku

en: Post title required
cs: Název příspěvku je povinný

en: Post Type
cs: Typ příspěvku

en: Post Type for submitted posts
cs: Typ příspěvku pro odeslané příspěvky

en: Private Key
cs: Soukromý klíč

en: Pro WordPress plugins
cs: Pro WordPress pluginy

en: Profile
cs: Profil

en: Public Key
cs: Veřejný klíč

en: Publish after
cs: Publikovat po

en: Publish after 1 approved post
cs: Publikovat po 1 schváleném příspěvku

en: Publish immediately
cs: Okamžitě publikovat

en: Rate and review at the Plugin Directory
cs: Hodnotit a recenzovat v adresáři pluginů

en: Rate this plugin&nbsp;&raquo;
cs: Ohodnoťte tento plugin&nbsp;&raquo;

en: reCaptcha Version
cs: Verze reCaptcha

en: Receive Email Alert
cs: Obdržet e-mailové upozornění

en: Redirect URL
cs: Adresa URL přesměrování

en: Redirect user to this URL after post submission (leave blank to stay on current page)
cs: Po odeslání příspěvku přesměrovat uživatele na tuto adresu URL (nechte prázdné, chcete-li zůstat na aktuální stránce)

en: Register
cs: Rejstřík

en: Register for this site!
cs: Zaregistrujte se na tento web!

en: Registered Email
cs: Registrovaný email

en: Registered URL
cs: Registrovaná adresa URL

en: Registered Username
cs: Registrované uživatelské jméno

en: Remember me
cs: Pamatuj si mě

en: Require Checkbox
cs: Vyžadovat zaškrtávací políčko

en: Require submitted post titles to be unique (useful for preventing multiple/duplicate posts)
cs: Vyžadovat, aby byly názvy odeslaných příspěvků jedinečné (užitečné pro zamezení vícenásobných/duplicitních příspěvků)

en: Require User Login
cs: Vyžadovat přihlášení uživatele

en: Require users to be logged in to WordPress to view/submit the form
cs: Pro zobrazení/odeslání formuláře vyžadovat, aby uživatelé byli přihlášeni do WordPressu

en: requires WordPress
cs: vyžaduje WordPress

en: Reset form
cs: Obnovit formulář

en: Reset Form Button
cs: Tlačítko Resetovat formulář

en: Reset my password
cs: Obnovit heslo

en: Restore default options upon plugin deactivation/reactivation
cs: Obnovit výchozí možnosti při deaktivaci/reaktivaci pluginu

en: Restore Defaults
cs: Obnovit výchozí

en: Return to form
cs: Návrat do formy

en: Save All Changes
cs: Uložit všechny změny

en: Save Preference
cs: Uložit předvolbu

en: Save Settings
cs: Uložit nastavení

en: Secret Key
cs: Tajný klíč

en: Select categories to include in the Category field:
cs: Vyberte kategorie, které chcete zahrnout do pole Kategorie:

en: Send email alerts for new post submissions
cs: Odesílejte e-mailová upozornění na nové příspěvky

en: Settings
cs: Nastavení

en: Show categories
cs: Zobrazit kategorie

en: Show USP Posts
cs: Zobrazit příspěvky USP

en: Sign up now for the good stuff.
cs: Přihlaste se nyní pro dobré věci.

en: Sign up!
cs: Zaregistrujte se!

en: Site Key
cs: Klíč webu

en: Specify category ID(s) to use for &ldquo;Hidden/Default Category&rdquo; (separate multiple IDs with commas)
cs: Zadejte ID kategorií, které se mají použít pro &ldquo;Skrytá/Výchozí kategorie&dquo; (více ID oddělte čárkami)

en: Specify the user that should be assigned as author for submitted posts
cs: Zadejte uživatele, který má být přiřazen jako autor odeslaných příspěvků

en: Spring Sale!
cs: Jarní výprodej!

en: Subject line for email alerts. Leave blank to use default subject line. You may include any of the following variables:
cs: Předmět pro e-mailová upozornění. Chcete-li použít výchozí řádek předmětu, ponechte prázdné. Můžete zahrnout kteroukoli z následujících proměnných:

en: Submit Post
cs: Odeslat příspěvek

en: Submitted Posts
cs: Odeslané příspěvky

en: Submitter Email:
cs: E-mail odesílatele:

en: Submitter IP:
cs: IP odesílatele:

en: Submitter Name:
cs: Jméno zadavatele:

en: Submitter URL:
cs: Adresa URL odesílatele:

en: Success Message
cs: Zpráva o úspěchu

en: Success!
cs: Úspěch!

en: Success! Thank you for your submission.
cs: Úspěch! Děkujeme za váš příspěvek.

en: Support Forum
cs: Fórum podpory

en: tag
cs: štítek

en: Take 30% OFF any of our
cs: Získejte 30% SLEVU na kteroukoli z našich

en: Targeted Loading
cs: Cílené načítání

en: Text displayed next to checkbox. Tip: use curly brackets to output angle brackets, for example:
cs: Text zobrazený vedle zaškrtávacího políčka. Tip: Použijte složené závorky pro výstup lomených závorek, například:

en: Thank you for using
cs: Děkujeme, že používáte

en: THANK YOU for your support!
cs: DĚKUJI za vaši podporu!

en: That will enable you to customize the form and styles as desired. For more info, check out the "Custom Submission Form" section in the
cs: To vám umožní přizpůsobit formulář a styly podle potřeby. Pro více informací se podívejte do sekce "Vlastní formulář pro odeslání" v

en: The access shortcodes can be added to any WP Post or Page. So you can display forms and other content conditionally, based on user role and login status.
cs: Přístupové krátké kódy lze přidat do jakéhokoli příspěvku nebo stránky WP. Můžete tedy zobrazovat formuláře a další obsah podmíněně na základě uživatelské role a stavu přihlášení.

en: The file(s) could not be uploaded
cs: Soubor(y) nelze nahrát

en: The login/register form displays as a tabbed interface, so users can switch between login, register, and reset password.
cs: Přihlašovací/registrační formulář se zobrazuje jako rozhraní s kartami, takže uživatelé mohou přepínat mezi přihlášením, registrací a resetováním hesla.

en: The pro version provides many more options for this shortcode.
cs: Verze Pro poskytuje mnohem více možností pro tento krátký kód.

en: The pro version provides more flexibility with access-control shortcodes.
cs: Verze Pro poskytuje větší flexibilitu díky krátkým kódům řízení přístupu.

en: There was an error. Please check required fields and try again.
cs: Došlo k chybě. Zkontrolujte prosím povinná pole a zkuste to znovu.

en: This setting enables any/all shortcodes in widgets (even shortcodes from other plugins).
cs: Toto nastavení povolí jakékoli/všechny krátké kódy ve widgetech (dokonce i zkratky z jiných pluginů).

en: This shortcode accepts the following attributes:
cs: Tento krátký kód přijímá následující atributy:

en: This shortcode displays a link that resets the form to its original state:
cs: Tento krátký kód zobrazuje odkaz, který obnoví formulář do původního stavu:

en: This will be displayed as the field label on the form. Default: Custom Field 1
cs: To se zobrazí jako popisek pole ve formuláři. Výchozí: Vlastní pole 1

en: This will be displayed as the field label on the form. Default: Custom Field 2
cs: To se zobrazí jako popisek pole ve formuláři. Výchozí: Vlastní pole 2

en: to display the submitted name.
cs: k zobrazení odeslaného jména.

en: To enable Cloudflare Turnstile, enter your site key and secret key.
cs: Chcete-li povolit Turniket Cloudflare, zadejte klíč svého webu a tajný klíč.

en: To enable Google reCaptcha, enter your public and private keys.
cs: Chcete-li aktivovat Google reCaptcha, zadejte svůj veřejný a soukromý klíč.

en: to get the current URL.
cs: získat aktuální URL.

en: to get the URL of the full-size image
cs: získat adresu URL obrázku v plné velikosti

en: to include markup in the deny message, you can use
cs: k zahrnutí označení do zprávy odmítnutí můžete použít

en: to output
cs: na výstup

en: to output angle brackets
cs: pro výstup úhlových závorek

en: To prevent spam, enter a question that users must answer before submitting the form
cs: Chcete-li zabránit spamu, zadejte otázku, na kterou musí uživatelé před odesláním formuláře odpovědět

en: to submit content!
cs: odeslat obsah!

en: to upgrade WordPress and try again.
cs: upgradujte WordPress a zkuste to znovu.

en: Toggle all panels
cs: Přepnout všechny panely

en: Unique Titles
cs: Jedinečné tituly

en: unlimited checkbox fields
cs: neomezené zaškrtávací pole

en: unlimited custom fields
cs: neomezená vlastní pole

en: Unlimited front-end forms
cs: Neomezené front-end formuláře

en: Upload an Image
cs: Nahrajte obrázek

en: Upload Message
cs: Nahrát zprávu

en: URL Display
cs: Zobrazení adresy URL

en: URL Markup
cs: Značky URL

en: Use a hidden field for the post category. This hides the category field and sets its value via the next option.
cs: Pro kategorii příspěvků použijte skryté pole. Tím se pole kategorie skryje a jeho hodnota se nastaví pomocí další možnosti.

en: Use curly brackets
cs: Použijte složené závorky

en: Use Existing Tags
cs: Použít existující značky

en: Use only alphanumeric, underscores, and dashes. If unsure, use the default name:
cs: Používejte pouze alfanumerické znaky, podtržítka a pomlčky. Pokud si nejste jisti, použijte výchozí název:

en: Use single straight quotes (instead of double quotes) in
cs: Použijte jednoduché rovné uvozovky (místo dvojitých uvozovek).

en: Use submitted images as Featured Images. Requires theme support for Featured Images (aka Post Thumbnails)
cs: Použít odeslané obrázky jako doporučené obrázky. Vyžaduje podporu motivu pro doporučené obrázky (neboli miniatury příspěvků)

en: Use the shortcode to display the form on any WP Post or Page:
cs: Použijte krátký kód k zobrazení formuláře na jakémkoli příspěvku nebo stránce WP:

en: Use the user&rsquo;s Profile URL as the value of the URL field (valid when the user is logged in to WordPress)
cs: Jako hodnotu pole URL použijte adresu URL profilu uživatele (platí, když je uživatel přihlášen do WordPressu)

en: Use the user&rsquo;s registered email as the value of the Email field (valid when the user is logged in to WordPress)
cs: Použijte registrovaný e-mail uživatele jako hodnotu pole Email (platí, když je uživatel přihlášen do WordPressu)

en: Use the user&rsquo;s registered username for the Name field (valid when the user is logged in to WordPress)
cs: Do pole Jméno použijte registrované uživatelské jméno uživatele (platí, když je uživatel přihlášen do WordPressu)

en: Use this shortcode to display a gallery of uploaded images for each submitted post:
cs: Použijte tento krátký kód k zobrazení galerie nahraných obrázků pro každý odeslaný příspěvek:

en: Use this shortcode to display a list of submitted posts on any WP Post or Page:
cs: Tento krátký kód použijte k zobrazení seznamu odeslaných příspěvků na jakémkoli příspěvku nebo stránce WP:

en: User Email
cs: E-mail uživatele

en: User email required
cs: Je vyžadován e-mail uživatele

en: User login required
cs: Je vyžadováno přihlášení uživatele

en: User Name
cs: Uživatelské jméno

en: User name required
cs: Je vyžadováno uživatelské jméno

en: User Settings
cs: Uživatelská nastavení

en: User Submitted Post
cs: Příspěvek odeslaný uživatelem

en: User Submitted Post Info
cs: Informace o příspěvku odeslaném uživatelem

note: Name of the plugin
en: User Submitted Posts
cs: Příspěvky odeslané uživatelem

en: User URL
cs: URL uživatele

en: User URL required
cs: Je vyžadována adresa URL uživatele

en: Username
cs: Uživatelské jméno

en: Username or Email
cs: Uživatelské jméno nebo e-mail

en: USP enables you to display a post-submission form anywhere on your site.
cs: USP vám umožňuje zobrazit formulář po odeslání kdekoli na vašem webu.

en: USP provides three shortcodes to control access and restrict content.
cs: USP poskytuje tři krátké kódy pro řízení přístupu a omezení obsahu.

en: v2 (I&rsquo;m not a robot)
cs: v2 (nejsem robot)

en: v3 (Hidden reCaptcha)
cs: v3 (skrytá reCaptcha)

en: Verification
cs: Ověření

en: View full post
cs: Zobrazit celý příspěvek

en: Want more than one form? Create unlimited submission forms, registration forms, contact forms and more with
cs: Chcete více než jeden formulář? Vytvářejte neomezené přihlašovací formuláře, registrační formuláře, kontaktní formuláře a další pomocí

en: We need your support!
cs: Potřebujeme vaši podporu!

en: Welcome,
cs: Vítejte,

en: With this option, you can copy the plugin&rsquo;s default templates:
cs: Pomocí této možnosti můžete zkopírovat výchozí šablony pluginu:

en: WP Page
cs: Stránka WP

en: WP Post (recommended)
cs: WP Post (doporučeno)

en: WP Resources
cs: Zdroje WP

en: You also can display a simple form that enables users to log in, register, or reset their password.
cs: Můžete také zobrazit jednoduchý formulář, který umožňuje uživatelům přihlásit se, zaregistrovat nebo resetovat heslo.

en: You can customize using any of the follwing attributes:
cs: Můžete přizpůsobit pomocí kteréhokoli z následujících atributů:

en: Your Email
cs: Váš email

en: Your generous support enables continued development of this free plugin. Thank you!
cs: Vaše štědrá podpora umožňuje další vývoj tohoto bezplatného pluginu. Děkuju!

en: Your generous support helps future development of
cs: Vaše štědrá podpora pomáhá budoucímu rozvoji

en: Your Name
cs: Vaše jméno

en: Your URL
cs: Vaše URL

en: ★★★★★ rating&nbsp;&raquo;
cs: ★★★★★ hodnocení&nbsp;&raquo;
