USP 20250329 - en to he translation catalogue (417 entries)

en:  approved posts
he:  פוסטים מאושרים

en:  file
he:  קוֹבֶץ

en:  file required
he:  נדרש קובץ

en:  files
he:  קבצים

en:  files required
he:  קבצים נדרשים

en:  or higher, and has been deactivated!
he:  ומעלה, והושבת!

en:  pixels
he:  פיקסלים

en:  required
he:  דָרוּשׁ

en: &ldquo;Add another image&rdquo; link
he: &ldquo;הוסף תמונה נוספת&rdquo; לְקַשֵׁר

en: &mdash; the ultimate solution for user-generated content.
he: &mdash; הפתרון האולטימטיבי לתוכן שנוצר על ידי משתמשים.

en: (Provide your own form template &amp; styles)
he: (ספק תבנית טופס וסגנונות משלך)

en: (Provide your own styles)
he: (ספק סגנונות משלך)

en: (Recommended)
he: (מוּמלָץ)

en: ..and upload them into a directory named
he: ..ועלה אותם לספרייה בשם

en: Access Control
he: בקרת גישה

en: Add a challenge question to help stop spam. Tip: make the question easy to answer for any human.
he: הוסף שאלת אתגר כדי לעזור לעצור ספאם. טיפ: הפוך את השאלה לקלה לתשובה עבור כל אדם.

en: Add another image
he: הוסף עוד תמונה

en: Additional recipients for email alerts. Use commas to separate multiple addresses.
he: נמענים נוספים להתראות באימייל. השתמש בפסיקים כדי להפריד בין כתובות מרובות.

en: Admin
he: מנהל מערכת

en: After post content
he: לאחר תוכן הפוסט

en: An error occurred. Please go back and try again.
he: אירעה שגיאה. אנא חזור ונסה שוב.

en: Antispam Question
he: שאלה נגד ספאם

en: Any size donation helps me to continue developing this free plugin and other awesome WordPress resources.
he: כל תרומה בגודל עוזרת לי להמשיך ולפתח את התוסף החינמי הזה ומשאבי וורדפרס מדהימים אחרים.

en: Apply code
he: החל קוד

en: Assigned Author
he: מחבר מוקצה

en: Automatically display images and more.
he: הצגה אוטומטית של תמונות ועוד.

en: Before post content
he: לפני פרסום תוכן

en: By default, CSS &amp; JavaScript files are loaded on every page. To load only on specific page(s), enter the URL(s) here. Use commas to separate multiple URLs. Leave blank to load on all pages.
he: כברירת מחדל, CSS &amp; קבצי JavaScript נטענים בכל עמוד. כדי לטעון רק בדפים ספציפיים, הזן כאן את כתובת האתר. השתמש בפסיקים כדי להפריד בין כתובות אתרים מרובות. השאר ריק כדי לטעון בכל הדפים.

en: By default, this displays an &ldquo;Agree to Terms&rdquo; checkbox. Customize as desired.
he: כברירת מחדל, זה מציג &ldquo; מסכים לתנאים&rdquo; תיבת סימון. התאם אישית כרצונך.

en: Can use
he: יכול להשתמש

en: Case-sensitivity
he: רגישות רישיות

en: Categories
he: קטגוריות

en: Categories &amp; Tags
he: קטגוריות &amp; תגים

en: Category ID for Hidden Field
he: מזהה קטגוריה עבור שדה מוסתר

en: Challenge Question
he: שאלת אתגר

en: Challenge Response
he: תגובת אתגר

en: Check out the source code inline notes for more info
he: עיין בהערות המוטבעות בקוד המקור לקבלת מידע נוסף

en: Check this box if you have shown support
he: סמן את התיבה הזו אם הראית תמיכה

en: Check your email for the password.
he: בדוק את הסיסמה באימייל שלך.

en: Check your email to reset your password.
he: בדוק את האימייל שלך כדי לאפס את הסיסמה שלך.

en: Checkbox Error
he: שגיאת תיבת סימון

en: Checkbox Name
he: שם תיבת סימון

en: Checkbox Text
he: טקסט תיבת סימון

en: Choose fields to display on the front-end form.
he: בחר שדות להצגה בטופס הקצה.

en: Choose reCaptcha version
he: בחר בגרסת reCaptcha

en: Cloudflare Turnstile
he: קרוסלת Cloudflare

en: Configure Custom Field #1.
he: הגדר שדה מותאם אישית מס' 1.

en: Configure Custom Field #2.
he: הגדר שדה מותאם אישית מס' 2.

en: Configure email notifications for new submitted posts.
he: הגדר הודעות דוא"ל עבור פוסטים חדשים שנשלחו.

en: Configure general settings. Note: the default settings work fine for most cases.
he: הגדר הגדרות כלליות. הערה: הגדרות ברירת המחדל עובדות מצוין ברוב המקרים.

en: Configure settings for image uploads.
he: הגדר הגדרות להעלאת תמונות.

en: Configure settings for the Category and Tag fields.
he: הגדר הגדרות עבור השדות קטגוריה ותג.

en: Configure user settings.
he: הגדר את הגדרות המשתמש.

en: Congratulations, you&rsquo;re logged in.
he: מזל טוב, אתה מחובר.

en: Correct captcha required
he: נדרש captcha נכון

en: Custom Checkbox
he: תיבת סימון מותאמת אישית

en: Custom Content
he: תוכן מותאם אישית

en: Custom Field 1
he: שדה מותאם אישית 1

en: Custom Field 1 Display
he: תצוגה מותאמת אישית של שדה 1

en: Custom Field 1 Markup
he: סימון שדה 1 מותאם אישית

en: Custom Field 2
he: שדה מותאם אישית 2

en: Custom Field 2 Display
he: תצוגה מותאמת אישית של שדה 2

en: Custom Field 2 Markup
he: סימון שדה 2 מותאם אישית

en: Custom Field Label
he: תווית שדה מותאמת אישית

en: Custom Field Name
he: שם שדה מותאם אישית

en: Custom Form + Custom CSS
he: טופס מותאם אישית + ​​CSS מותאם אישית

en: Custom address for the email &ldquo;From&rdquo; header (see plugin FAQs for info).
he: כתובת מותאמת אישית עבור האימייל &ldquo;מאת&rdquo; כותרת (ראה שאלות נפוצות של תוסף למידע).

en: Custom checkbox required
he: נדרשת תיבת סימון מותאמת אישית

en: Custom markup for the &ldquo;Add another image&rdquo; link. Leave blank to use the default markup (recommended).
he: סימון מותאם אישית עבור &ldquo;הוסף תמונה נוספת&rdquo; לְקַשֵׁר. השאר ריק כדי להשתמש בסימון ברירת המחדל (מומלץ).

en: Default Featured Image
he: תמונה מוצגת כברירת מחדל

en: Disable
he: השבת

en: Disable IP Tracking
he: השבת את מעקב ה-IP

en: Disable Replace Author
he: השבת החלף מחבר

en: Disable Required
he: השבתה נדרש

en: Disable all required attributes on form fields (useful for troubleshooting error messages)
he: השבת את כל התכונות הנדרשות בשדות הטופס (שימושי לפתרון בעיות בהודעות שגיאה)

en: Disable this field
he: השבת את השדה הזה

en: Dismiss
he: לְפַטֵר

en: Display Checkbox
he: תיבת סימון הצג

en: Display Custom Field 1:
he: הצג שדה מותאם אישית 1:

en: Display Custom Field 2:
he: הצג שדה מותאם אישית 2:

en: Display a select/dropdown menu of existing tags (valid when Tag field is displayed on the form)
he: הצג תפריט בחירה/נפתח של תגים קיימים (תקף כאשר שדה תג מוצג בטופס)

en: Display content only to users with a specific capability:
he: הצג תוכן רק למשתמשים בעלי יכולת ספציפית:

en: Display content to logged-in users:
he: הצג תוכן למשתמשים מחוברים:

en: Display content to visitors only:
he: הצג תוכן למבקרים בלבד:

en: Display custom checkbox on the submission form
he: הצג תיבת סימון מותאמת אישית בטופס ההגשה

en: Display image gallery
he: הצגת גלריית תמונות

en: Display submitted URL:
he: כתובת אתר שנשלחה לתצוגה:

en: Display submitted author/name:
he: הצג מחבר/שם שנשלח:

en: Display submitted email address:
he: הצג כתובת אימייל שנשלחה:

en: Display submitted images:
he: הצג תמונות שנשלחו:

en: Display the Form
he: הצג את הטופס

en: Display the login/register form
he: הצג את טופס הכניסה/הרשמה

en: Display the submit-post form
he: הצג את טופס הגשת הפוסט

en: Display user-submitted posts
he: הצג פוסטים שנשלחו על ידי משתמשים

en: Do not collect or store any user IP address (useful for complying with privacy regulations)
he: אין לאסוף או לאחסן כתובת IP של משתמש (שימושי לעמידה בתקנות הפרטיות)

en: Do not display
he: אל תציג

en: Do not replace post author with submitted user name
he: אל תחליף את כותב הפוסט בשם משתמש שנשלח

en: Documentation
he: תיעוד

en: Donate via PayPal, credit card, or cryptocurrency
he: תרמו באמצעות PayPal, כרטיס אשראי או מטבע קריפטוגרפי

en: Draft
he: טְיוּטָה

en: Duplicate post title. Please try again.
he: כותרת פוסט כפולה. אנא נסה שוב.

en: Email
he: אֶלֶקטרוֹנִי

en: Email &ldquo;From&rdquo; Address
he: דוא"ל &ldquo;מאת&rdquo; כְּתוֹבֶת

en: Email Address for Alerts
he: כתובת דואר אלקטרוני להתראות

en: Email Alert Message
he: הודעת התראה באימייל

en: Email Alert Subject
he: נושא התראת דוא"ל

en: Email Alerts
he: התראות באימייל

en: Email Display
he: תצוגת דוא"ל

en: Email Markup
he: סימון אימייל

en: Enable
he: לְאַפשֵׁר

en: Enable HTML Format
he: אפשר פורמט HTML

en: Enable HTML format for email alert messages
he: אפשר פורמט HTML עבור הודעות התראה באימייל

en: Enable RTE/Visual Editor for the Post Content field
he: הפעל RTE/עורך חזותי עבור השדה תוכן פוסט

en: Enable Shortcodes
he: אפשר קודים קצרים

en: Enable and require
he: אפשר ודורש

en: Enable but do not require
he: אפשר אבל לא דורש

en: Enable shortcodes in widgets. By default, WordPress does not enable shortcodes in widgets.
he: אפשר קודים קצרים בווידג'טים. כברירת מחדל, וורדפרס לא מאפשרת קודים קצרים בווידג'טים.

en: Enable users to select multiple categories
he: אפשר למשתמשים לבחור מספר קטגוריות

en: Enable users to upload other file types (like PDF, Word, Zip, videos, and more), check out
he: אפשר למשתמשים להעלות סוגי קבצים אחרים (כמו PDF, Word, Zip, סרטונים ועוד), בדוק

en: Enables your visitors to submit posts and images from anywhere on your site.
he: מאפשר למבקרים שלך לשלוח פוסטים ותמונות מכל מקום באתר שלך.

en: Enter URL or click button to upload/choose an image (optional)
he: הזן כתובת אתר או לחץ על כפתור כדי להעלות/לבחור תמונה (אופציונלי)

en: Enter the *only* correct answer to the challenge question
he: הזן את התשובה *רק* הנכונה לשאלת האתגר

en: Enter your Private Key
he: הזן את המפתח הפרטי שלך

en: Enter your Public Key
he: הזן את המפתח הציבורי שלך

en: Enter your Secret Key
he: הזן את המפתח הסודי שלך

en: Enter your Site Key
he: הזן את מפתח האתר שלך

en: Enter your username or email to reset your password.
he: הזן את שם המשתמש או האימייל שלך כדי לאפס את הסיסמה שלך.

en: Error Message
he: הודעת שגיאה

en: Error message displayed if post submission fails (basic markup allowed)
he: הודעת שגיאה מוצגת אם הגשת הפוסט נכשל (סימון בסיסי מותר)

en: Error message displayed if user does not check the box
he: הודעת שגיאה מוצגת אם המשתמש לא מסמן את התיבה

en: Error:
he: שְׁגִיאָה:

en: Example
he: דוּגמָה

en: FYI: here is a
he: לידיעתך: הנה א

en: Featured Image
he: תמונה מומלצת

en: File not uploaded. Please check the file and try again.
he: הקובץ לא הועלה. בדוק את הקובץ ונסה שוב.

en: File type not allowed (please upload images only)
he: סוג הקובץ אינו מותר (נא להעלות תמונות בלבד)

en: For
he: עֲבוּר

en: For more
he: לעוד

en: For more features and unlimited forms, check out
he: לתכונות נוספות וטפסים ללא הגבלה, בדוק

en: For more options and features, check out
he: לאפשרויות ותכונות נוספות, בדוק

en: For unlimited fields, check out
he: עבור שדות בלתי מוגבלים, בדוק

en: Forgot?
he: שכחת?

en: Form Fields
he: שדות טופס

en: Form Style
he: סגנון טופס

en: Front-end Display
he: תצוגה קדמית

en: General Settings
he: הגדרות כלליות

en: Get USP Pro
he: קבל את USP Pro

en: Get USP Pro for unlimited forms!
he: קבל את USP Pro עבור טפסים ללא הגבלה!

en: Give USP a 5-star rating at WordPress.org
he: תן ל-USP דירוג של 5 כוכבים ב-WordPress.org

en: HTML5 Form + Default CSS
he: HTML5 טופס + ברירת מחדל CSS

en: HTML5 Form + Disable CSS
he: HTML5 Form + השבת CSS

en: Have an account?
he: יש לך חשבון?

en: Here are some examples showing how to configure this shortcode:
he: להלן כמה דוגמאות המראות כיצד להגדיר קוד קצר זה:

en: Hidden/Default Category
he: קטגוריית מוסתר/ברירת מחדל

en: Homepage
he: דף הבית

en: Human verification: leave this field empty.
he: אימות אנושי: השאר שדה זה ריק.

en: If multiple addresses are specified for the previous setting, include an equal number of addresses for this setting (in the same order).
he: אם צוינו מספר כתובות עבור ההגדרה הקודמת, כלול מספר שווה של כתובות עבור הגדרה זו (באותו סדר).

en: If the user is logged in, display the post-submit form; or if the user is not logged in, display the login form:
he: אם המשתמש מחובר, הצג את הטופס לאחר השליחה; או אם המשתמש אינו מחובר, הצג את טופס ההתחברות:

en: If you like this plugin, please
he: אם אתה אוהב את התוסף הזה, בבקשה

en: Image Display
he: תצוגת תמונה

en: Image Markup
he: סימון תמונה

en: Image Uploads
he: העלאות תמונות

en: Image height exceeds maximum
he: גובה התמונה חורג מהמקסימום

en: Image width exceeds maximum
he: רוחב התמונה חורג מהמקסימום

en: Important:
he: חָשׁוּב:

en: Include JavaScript
he: כלול JavaScript

en: Include required JavaScript files (recommended)
he: כלול קובצי JavaScript נדרשים (מומלץ)

en: Incorrect response.
he: תגובה לא נכונה.

en: Installation Docs
he: מסמכי התקנה

en: Jeff Starr
he: ג'ף סטאר

en: Jeff Starr on X (Twitter)
he: ג'ף סטאר ב-X (טוויטר)

en: Learn&nbsp;more
he: למד&nbsp;עוד

en: Leave this option disabled to remember your settings.
he: השאר אפשרות זו מושבתת כדי לזכור את ההגדרות שלך.

en: Like this plugin? Give it a
he: אוהבים את התוסף הזה? תן לזה א

en: Log in or sign up! It&rsquo;s fast &amp; free!
he: היכנס או הירשם! זה מהיר &amp; לְשַׁחְרֵר!

en: Log out
he: התנתק

en: Login
he: כְּנִיסָה לַמַעֲרֶכֶת

en: Lose something?
he: לאבד משהו?

en: Make a donation via PayPal
he: תרמו דרך PayPal

en: Make a donation&nbsp;&raquo;
he: תרום תרומה&nbsp;&raquo;

en: Make the challenge response case-sensitive
he: הפוך את תגובת האתגר לרגישת רישיות

en: Make the custom checkbox required (uncheck to make optional)
he: הפוך את תיבת הסימון המותאמת אישית הנדרשת (בטל את הסימון כדי להפוך לאופציונלי)

en: Markup for Custom Field 1. You may include any of the following variables:
he: סימון עבור שדה מותאם אישית 1. תוכל לכלול כל אחד מהמשתנים הבאים:

en: Markup for Custom Field 2. You may include any of the following variables:
he: סימון עבור שדה מותאם אישית 2. אתה יכול לכלול כל אחד מהמשתנים הבאים:

en: Markup for each submitted image. You may include any of the following variables:
he: סימון עבור כל תמונה שנשלחה. אתה יכול לכלול כל אחד מהמשתנים הבאים:

en: Markup for submitted URL. You may include any of the following variables:
he: סימון עבור כתובת אתר שנשלחה. אתה יכול לכלול כל אחד מהמשתנים הבאים:

en: Markup for submitted author/name. You may include
he: סימון עבור מחבר/שם שהוגש. אתה יכול לכלול

en: Markup for submitted email address. You may include any of the following variables:
he: סימון עבור כתובת אימייל שנשלחה. אתה יכול לכלול כל אחד מהמשתנים הבאים:

en: Maximum height (in pixels) for uploaded images
he: גובה מקסימלי (בפיקסלים) עבור תמונות שהועלו

en: Maximum image height
he: גובה תמונה מקסימלי

en: Maximum image width
he: רוחב תמונה מקסימלי

en: Maximum number of images
he: מספר מקסימלי של תמונות

en: Maximum number of images exceeded
he: חרגת ממספר התמונות המרבי

en: Maximum number of images for each submitted post
he: מספר מקסימלי של תמונות עבור כל פוסט שנשלח

en: Maximum width (in pixels) for uploaded images
he: רוחב מרבי (בפיקסלים) עבור תמונות שהועלו

en: Message displayed after successful post submission (basic markup allowed)
he: הודעה המוצגת לאחר שליחת פוסט מוצלחת (סימון בסיסי מותר)

en: Message displayed next to the file upload field (basic markup allowed)
he: הודעה המוצגת ליד שדה העלאת הקובץ (מותר סימון בסיסי)

en: Message for email alerts. Leave blank to use default message. You may include any of the following variables:
he: הודעה להתראות באימייל. השאר ריק כדי להשתמש בהודעת ברירת המחדל. אתה יכול לכלול כל אחד מהמשתנים הבאים:

en: Minimum height (in pixels) for uploaded images
he: גובה מינימלי (בפיקסלים) עבור תמונות שהועלו

en: Minimum image height
he: גובה תמונה מינימלי

en: Minimum image height not met
he: גובה התמונה המינימלי לא עמד

en: Minimum image width
he: רוחב תמונה מינימלי

en: Minimum image width not met
he: רוחב התמונה המינימלי לא עמד

en: Minimum number of images
he: מספר מינימלי של תמונות

en: Minimum number of images for each submitted post
he: מספר מינימלי של תמונות לכל פוסט שנשלח

en: Minimum number of images not met
he: מספר מינימלי של תמונות לא עמד

en: Minimum width (in pixels) for uploaded images
he: רוחב מינימלי (בפיקסלים) עבור תמונות שהועלו

en: More Options
he: אפשרויות נוספות

en: Multiple Categories
he: קטגוריות מרובות

en: Name Display
he: תצוגת שם

en: Name Markup
he: סימון שם

en: Non-empty value for hidden field
he: ערך לא ריק עבור שדה מוסתר

en: Note that the url attribute accepts
he: שים לב שמאפיין url מקבל

en: Notes:
he: הערות:

en: Obsessive Web Design &amp; Development
he: עיצוב אתרים אובססיבי &amp; הִתפַּתְחוּת

en: Optional markup/text to include before the submission form (leave blank to disable)
he: סימון/טקסט אופציונלי לכלול לפני טופס ההגשה (השאירו ריק כדי להשבית)

en: Or, to go ahead and restore the default plugin options: check the box, save your settings, and then deactivate/reactivate the plugin.
he: לחלופין, כדי להמשיך ולשחזר את אפשרויות ברירת המחדל של הפלאגין: סמן את התיבה, שמור את ההגדרות שלך ולאחר מכן השבת/הפעל מחדש את הפלאגין.

en: Or, use the template tag to display a list of submitted posts anywhere in your theme template:
he: לחלופין, השתמש בתג התבנית כדי להציג רשימה של פוסטים שנשלחו בכל מקום בתבנית הנושא שלך:

en: Or, use the template tag to display an image gallery anywhere in your theme template:
he: לחלופין, השתמש בתג התבנית כדי להציג גלריית תמונות בכל מקום בתבנית הנושא שלך:

en: Or, use the template tag to display the form anywhere in your theme template:
he: לחלופין, השתמש בתג התבנית כדי להציג את הטופס בכל מקום בתבנית ערכת הנושא שלך:

en: Overview
he: סקירה כללית

en: Password
he: סִיסמָה

en: Pending (default)
he: בהמתנה (ברירת מחדל)

en: Perishable Press Books
he: ספרי עיתונות מתכלים

en: Please
he: אָנָא

en: Please Donate
he: נא לתרום

en: Please check your email and try again
he: בדוק את האימייל שלך ונסה שוב

en: Please complete the required fields.
he: אנא מלא את השדות הנדרשים.

en: Please return to the
he: אנא חזור אל

en: Please select a category..
he: אנא בחר קטגוריה..

en: Please select some tags..
he: אנא בחר כמה תגים..

en: Please select your image(s) to upload.
he: אנא בחר את התמונות שלך להעלאה.

en: Please show support by purchasing one of my
he: נא להראות תמיכה על ידי רכישת אחד שלי

en: Plugin Homepage
he: דף הבית של תוסף

en: Plugin Planet: Pro WordPress Plugins
he: Plugin Planet: תוספים וורדפרס מקצועיים

en: Plugin Settings
he: הגדרות תוסף

en: Post Category
he: קטגוריית פוסטים

en: Post Content
he: פוסט תוכן

en: Post Status
he: סטטוס פוסט

en: Post Status for submitted posts
he: סטטוס פוסט עבור פוסטים שנשלחו

en: Post Tags
he: פוסט תגיות

en: Post Title
he: כותרת הפוסט

en: Post Type
he: סוג פוסט

en: Post Type for submitted posts
he: סוג פוסט עבור פוסטים שנשלחו

en: Post category required
he: נדרשת קטגוריית פוסט

en: Post content required
he: חובה לפרסם תוכן

en: Post not created. Please contact the site administrator for help.
he: הפוסט לא נוצר. אנא צור קשר עם מנהל האתר לקבלת עזרה.

en: Post tags required
he: נדרשות תגיות פוסטים

en: Post title required
he: נדרשת כותרת הפוסט

en: Private Key
he: מפתח פרטי

en: Pro WordPress plugins
he: תוספים וורדפרס מקצועיים

en: Profile
he: פּרוֹפִיל

en: Public Key
he: מפתח ציבורי

en: Publish after
he: פרסם אחרי

en: Publish after 1 approved post
he: פרסם לאחר פוסט אחד שאושר

en: Publish immediately
he: פרסם מיד

en: Rate and review at the Plugin Directory
he: דרג וסקור במדריך הפלאגין

en: Rate this plugin&nbsp;&raquo;
he: דרג תוסף זה&nbsp;&raquo;

en: Receive Email Alert
he: קבל התראה באימייל

en: Redirect URL
he: כתובת אתר להפניה מחדש

en: Redirect user to this URL after post submission (leave blank to stay on current page)
he: הפנה את המשתמש לכתובת האתר הזו לאחר שליחת הפוסט (השאירו ריק כדי להישאר בדף הנוכחי)

en: Register
he: לִרְשׁוֹם

en: Register for this site!
he: הרשמה לאתר זה!

en: Registered Email
he: דואר אלקטרוני רשום

en: Registered URL
he: כתובת אתר רשומה

en: Registered Username
he: שם משתמש רשום

en: Remember me
he: תזכור אותי

en: Require Checkbox
he: דרוש תיבת סימון

en: Require User Login
he: דרוש כניסה למשתמש

en: Require submitted post titles to be unique (useful for preventing multiple/duplicate posts)
he: דרוש שכותרות פוסטים שנשלחו יהיו ייחודיות (שימושי למניעת פוסטים מרובים/כפולים)

en: Require users to be logged in to WordPress to view/submit the form
he: דרשו מהמשתמשים להיות מחוברים לוורדפרס כדי להציג/לשלוח את הטופס

en: Reset Form Button
he: לחצן איפוס טופס

en: Reset form
he: אפס טופס

en: Reset my password
he: אפס את הסיסמה שלי

en: Restore Defaults
he: שחזר ברירות מחדל

en: Restore default options upon plugin deactivation/reactivation
he: שחזר אפשרויות ברירת מחדל בעת ביטול/הפעלה מחדש של תוסף

en: Return to form
he: חזור לטופס

en: Rich Text Editor
he: עורך טקסט עשיר

en: Save All Changes
he: שמור את כל השינויים

en: Save Preference
he: שמור העדפה

en: Save Settings
he: שמור הגדרות

en: Secret Key
he: מפתח סודי

en: Select categories to include in the Category field:
he: בחר קטגוריות לכלול בשדה קטגוריה:

en: Send email alerts for new post submissions
he: שלח התראות בדוא"ל עבור הגשת פוסטים חדשים

en: Settings
he: הגדרות

en: Show USP Posts
he: הצג פוסטים של USP

en: Show categories
he: הצג קטגוריות

en: Sign up now for the good stuff.
he: הירשם עכשיו לדברים הטובים.

en: Sign up!
he: הירשם!

en: Site Key
he: מפתח אתר

en: Specify category ID(s) to use for &ldquo;Hidden/Default Category&rdquo; (separate multiple IDs with commas)
he: ציין מזהי קטגוריות לשימוש עבור &ldquo;קטגוריה נסתרת/ברירת מחדל&rdquo; (הפרד מספר מזהים באמצעות פסיקים)

en: Specify the user that should be assigned as author for submitted posts
he: ציין את המשתמש שיש להקצות כמחבר עבור פוסטים שנשלחו

en: Spring Sale!
he: מבצע אביב!

en: Subject line for email alerts. Leave blank to use default subject line. You may include any of the following variables:
he: שורת נושא להתראות באימייל. השאר ריק כדי להשתמש בשורת הנושא המוגדרת כברירת מחדל. אתה יכול לכלול כל אחד מהמשתנים הבאים:

en: Submit Post
he: שלח פוסט

en: Submitted Posts
he: הודעות שנשלחו

en: Submitter Email:
he: אימייל של שולח:

en: Submitter IP:
he: IP של שולח:

en: Submitter Name:
he: שם המגיש:

en: Submitter URL:
he: כתובת האתר של המגיש:

en: Success Message
he: הודעת הצלחה

en: Success!
he: הַצלָחָה!

en: Success! Thank you for your submission.
he: הַצלָחָה! תודה על הגשתך.

en: Support Forum
he: פורום תמיכה

en: THANK YOU for your support!
he: תודה על תמיכתך!

en: Take 30% OFF any of our
he: קח 30% הנחה על כל אחד מאיתנו

en: Targeted Loading
he: טעינה ממוקדת

en: Text displayed next to checkbox. Tip: use curly brackets to output angle brackets, for example:
he: טקסט מוצג ליד תיבת הסימון. טיפ: השתמש בסוגריים מסולסלים כדי להוציא סוגריים זוויתיים, לדוגמה:

en: Thank you for using
he: תודה על השימוש

en: That will enable you to customize the form and styles as desired. For more info, check out the "Custom Submission Form" section in the
he: זה יאפשר לך להתאים אישית את הטופס והסגנונות כרצונך. למידע נוסף, עיין בסעיף "טופס הגשה מותאם אישית" ב-

en: The access shortcodes can be added to any WP Post or Page. So you can display forms and other content conditionally, based on user role and login status.
he: ניתן להוסיף את קודי הגישה לכל פוסט או עמוד של WP. אז אתה יכול להציג טפסים ותוכן אחר באופן מותנה, על סמך תפקיד המשתמש וסטטוס ההתחברות.

en: The file(s) could not be uploaded
he: לא ניתן היה להעלות את הקבצים

en: The login/register form displays as a tabbed interface, so users can switch between login, register, and reset password.
he: טופס הכניסה/הרשמה מוצג כממשק לשוניות, כך שמשתמשים יכולים לעבור בין כניסה, רישום ואיפוס סיסמה.

en: The pro version provides many more options for this shortcode.
he: גרסת המקצוענית מספקת אפשרויות רבות נוספות עבור קוד קצר זה.

en: The pro version provides more flexibility with access-control shortcodes.
he: גרסת המקצוענית מספקת יותר גמישות עם קודי קצרים לבקרת גישה.

en: There was an error. Please check required fields and try again.
he: הייתה שגיאה. אנא בדוק את השדות הנדרשים ונסה שוב.

en: This setting enables any/all shortcodes in widgets (even shortcodes from other plugins).
he: הגדרה זו מאפשרת כל/כל קודי קצר בווידג'טים (אפילו קודי קצר מתוספים אחרים).

en: This shortcode accepts the following attributes:
he: קוד קצר זה מקבל את התכונות הבאות:

en: This shortcode displays a link that resets the form to its original state:
he: קוד קצר זה מציג קישור שמאפס את הטופס למצבו המקורי:

en: This will be displayed as the field label on the form. Default: Custom Field 1
he: זה יוצג כתווית השדה בטופס. ברירת מחדל: שדה מותאם אישית 1

en: This will be displayed as the field label on the form. Default: Custom Field 2
he: זה יוצג כתווית השדה בטופס. ברירת מחדל: שדה מותאם אישית 2

en: Tip:
he: עֵצָה:

en: To enable Cloudflare Turnstile, enter your site key and secret key.
he: כדי להפעיל את Cloudflare Turnstile, הזן את מפתח האתר והמפתח הסודי שלך.

en: To enable Google reCaptcha, enter your public and private keys.
he: כדי להפעיל את Google reCaptcha, הזן את המפתחות הציבוריים והפרטיים שלך.

en: To prevent spam, enter a question that users must answer before submitting the form
he: כדי למנוע דואר זבל, הזן שאלה שעל המשתמשים לענות עליה לפני שליחת הטופס

en: Toggle all panels
he: החלף את כל הפאנלים

en: URL
he: כתובת אתר

en: URL Display
he: תצוגת כתובת אתר

en: URL Markup
he: סימון כתובת URL

en: USP enables you to display a post-submission form anywhere on your site.
he: USP מאפשר לך להציג טופס לאחר הגשה בכל מקום באתר שלך.

en: USP provides three shortcodes to control access and restrict content.
he: USP מספק שלושה קודים קצרים לשליטה בגישה והגבלת תוכן.

en: Unique Titles
he: כותרות ייחודיות

en: Unlimited front-end forms
he: טפסים חזיתיים ללא הגבלה

en: Upload Message
he: העלה הודעה

en: Upload an Image
he: העלה תמונה

en: Use Existing Tags
he: השתמש בתגיות קיימות

en: Use a hidden field for the post category. This hides the category field and sets its value via the next option.
he: השתמש בשדה נסתר עבור קטגוריית הפוסטים. זה מסתיר את שדה הקטגוריה ומגדיר את הערך שלו דרך האפשרות הבאה.

en: Use curly brackets
he: השתמש בסוגריים מתולתלים

en: Use only alphanumeric, underscores, and dashes. If unsure, use the default name:
he: השתמש רק באלפאנומריים, בקווים תחתונים ובמקפים. אם אינך בטוח, השתמש בשם ברירת המחדל:

en: Use single straight quotes (instead of double quotes) in
he: השתמש במירכאות ישרות בודדות (במקום במירכאות כפולות).

en: Use submitted images as Featured Images. Requires theme support for Featured Images (aka Post Thumbnails)
he: השתמש בתמונות שנשלחו כתמונות נבחרות. דורש תמיכה בערכת נושא עבור תמונות נבחרות (הידוע גם בתמונות ממוזערות של פוסטים)

en: Use the shortcode to display the form on any WP Post or Page:
he: השתמש בקוד הקצר כדי להציג את הטופס בכל פוסט או עמוד של WP:

en: Use the user&rsquo;s Profile URL as the value of the URL field (valid when the user is logged in to WordPress)
he: השתמש ב-URL של פרופיל המשתמש בתור הערך של שדה כתובת האתר (תקף כאשר המשתמש מחובר ל-WordPress)

en: Use the user&rsquo;s registered email as the value of the Email field (valid when the user is logged in to WordPress)
he: השתמש בדוא"ל הרשום של המשתמש בתור הערך של שדה הדוא"ל (תקף כאשר המשתמש מחובר ל-WordPress)

en: Use the user&rsquo;s registered username for the Name field (valid when the user is logged in to WordPress)
he: השתמש בשם המשתמש הרשום של המשתמש עבור השדה שם (תקף כאשר המשתמש מחובר ל-WordPress)

en: Use this shortcode to display a gallery of uploaded images for each submitted post:
he: השתמש בקוד קצר זה כדי להציג גלריית תמונות שהועלו עבור כל פוסט שנשלח:

en: Use this shortcode to display a list of submitted posts on any WP Post or Page:
he: השתמש בקוד קצר זה כדי להציג רשימה של פוסטים שנשלחו בכל פוסט או עמוד של WP:

en: User Email
he: דוא"ל משתמש

en: User Name
he: שֵׁם מִשׁתַמֵשׁ

en: User Settings
he: הגדרות משתמש

en: User Submitted Post
he: פוסט שנשלח על ידי משתמש

en: User Submitted Post Info
he: מידע פוסט שנשלח על ידי המשתמש

en: User Submitted Posts
he: פוסטים שנשלחו על ידי משתמשים

en: User URL
he: כתובת אתר של משתמש

en: User URL required
he: נדרשת כתובת אתר של משתמש

en: User email required
he: נדרש אימייל למשתמש

en: User login required
he: נדרשת כניסה למשתמש

en: User name required
he: נדרש שם משתמש

en: Username
he: שם משתמש

en: Username or Email
he: שם משתמש או אימייל

en: Verification
he: אימות

en: View full post
he: צפו בפוסט המלא

en: WP Page
he: עמוד WP

en: WP Post (recommended)
he: WP Post (מומלץ)

en: WP Resources
he: משאבי WP

en: Want more than one form? Create unlimited submission forms, registration forms, contact forms and more with
he: רוצה יותר מטופס אחד? צור טפסי הגשה ללא הגבלה, טפסי הרשמה, טפסי יצירת קשר ועוד עם

en: We need your support!
he: אנחנו צריכים את התמיכה שלכם!

en: Welcome,
he: קַבָּלַת פָּנִים,

en: With this option, you can copy the plugin&rsquo;s default templates:
he: עם אפשרות זו, תוכל להעתיק את תבניות ברירת המחדל של התוסף:

en: WordPress Admin Area
he: אזור ניהול וורדפרס

en: You also can display a simple form that enables users to log in, register, or reset their password.
he: אתה גם יכול להציג טופס פשוט המאפשר למשתמשים להיכנס, להירשם או לאפס את הסיסמה שלהם.

en: You can customize using any of the follwing attributes:
he: אתה יכול להתאים אישית באמצעות כל אחת מהתכונות הבאות:

en: Your Email
he: האימייל שלך

en: Your Name
he: שמך

en: Your URL
he: כתובת האתר שלך

en: Your generous support enables continued development of this free plugin. Thank you!
he: התמיכה הנדיבה שלך מאפשרת המשך פיתוח של התוסף החינמי הזה. תודה לך!

en: Your generous support helps future development of
he: התמיכה הנדיבה שלך עוזרת לפיתוח עתידי של

en: and
he: ו

en: and is greatly appreciated.
he: וזוכה להערכה רבה.

en: and/or
he: ו/או

en: at checkout. Sale ends 6/25/2025.
he: בקופה. המבצע מסתיים ב-25/6/2025.

en: attributes
he: תכונות

en: books
he: ספרים

en: by
he: עַל יְדֵי

en: category
he: קָטֵגוֹרִיָה

en: check out
he: לבדוק

en: do NOT use both Google and Cloudflare captchas at the same time.
he: אל תשתמש ב-Captcha של Google וגם של Cloudflare בו-זמנית.

en: donation
he: תְרוּמָה

en: email-alert options
he: אפשרויות התראה באימייל

en: enables your visitors to submit posts and upload images from the front-end of your site.
he: מאפשר למבקרים שלך לשלוח פוסטים ולהעלות תמונות מהקצה הקדמי של האתר שלך.

en: give it a 5-star rating
he: לתת לו דירוג 5 כוכבים

en: give this plugin a 5-star rating
he: תן לתוסף זה דירוג של 5 כוכבים

en: in
he: ב

en: in your theme:
he: בנושא שלך:

en: list of USP CSS selectors
he: רשימה של בוררי USP CSS

en: log in
he: להיכנס

en: make a donation
he: לעשות תרומה

en: options, check out
he: אפשרויות, בדוק

en: or
he: אוֹ

en: or by making a
he: או על ידי ביצוע א

en: plugins
he: תוספים

en: reCaptcha Version
he: גרסת reCaptcha

en: requires WordPress
he: דורש וורדפרס

en: tag
he: תָג

en: to display the submitted name.
he: כדי להציג את השם שנשלח.

en: to get the URL of the full-size image
he: כדי לקבל את כתובת האתר של התמונה בגודל מלא

en: to get the current URL.
he: כדי לקבל את כתובת האתר הנוכחית.

en: to include markup in the deny message, you can use
he: כדי לכלול סימון בהודעת הדחיה, אתה יכול להשתמש

en: to output
he: לפלט

en: to output angle brackets
he: לפלט סוגריים זווית

en: to submit content!
he: להגיש תוכן!

en: to upgrade WordPress and try again.
he: כדי לשדרג את וורדפרס ולנסות שוב.

en: unlimited checkbox fields
he: שדות תיבת סימון בלתי מוגבלים

en: unlimited custom fields
he: שדות מותאמים אישית בלתי מוגבלים

en: v2 (I&rsquo;m not a robot)
he: v2 (אני לא רובוט)

en: v3 (Hidden reCaptcha)
he: v3 (reCaptcha מוסתר)

en: ★★★★★ rating&nbsp;&raquo;
he: ★★★★★ דירוג&nbsp;&raquo;
