USP 20250329 - en to nl translation catalogue (413 entries)

en:  approved posts
nl: goedgekeurde berichten

en:  file
nl:  bestand

en:  file required
nl: bestand vereist

en:  files
nl: bestanden

en:  files required
nl: bestanden vereist

en:  or higher, and has been deactivated!
nl: of hoger, en is gedeactiveerd!

en:  required
nl:  vereist

en: &ldquo;Add another image&rdquo; link
nl: Link 'Nog een afbeelding toevoegen'

en: &mdash; the ultimate solution for user-generated content.
nl: - de ultieme oplossing voor door gebruikers gegenereerde content.

en: (Provide your own form template &amp; styles)
nl: (Geef uw eigen formuliersjabloon en -stijlen)

en: (Provide your own styles)
nl: (Geef je eigen stijl)

en: (Recommended)
nl: (Aanbevolen)

en: ..and upload them into a directory named
nl: ..en upload ze naar een map met de naam

en: Access Control
nl: Toegangscontrole

en: Add a challenge question to help stop spam. Tip: make the question easy to answer for any human.
nl: Voeg een uitdagende vraag toe om spam te helpen stoppen. Tip: zorg dat de vraag voor iedereen makkelijk te beantwoorden is.

en: Add another image
nl: Voeg nog een afbeelding toe

en: Additional recipients for email alerts. Use commas to separate multiple addresses.
nl: Extra ontvangers voor e-mailmeldingen. Gebruik komma's om meerdere adressen te scheiden.

en: Admin
nl: Beheerder

en: After post content
nl: Na het posten van inhoud

en: An error occurred. Please go back and try again.
nl: Er is een fout opgetreden. Ga terug en probeer het opnieuw.

en: and
nl: En

en: and is greatly appreciated.
nl: en wordt zeer gewaardeerd.

en: and/or
nl: en/of

en: Antispam Question
nl: Antispam-vraag

en: Any size donation helps me to continue developing this free plugin and other awesome WordPress resources.
nl: Elke donatie, hoe groot ook, helpt mij om deze gratis plugin en andere geweldige WordPress-bronnen te blijven ontwikkelen.

en: Apply code
nl: Code toepassen

en: Assigned Author
nl: Toegewezen auteur

en: at checkout. Sale ends 6/25/2025.
nl: bij het afrekenen. De aanbieding eindigt op 25-06-2025.

en: attributes
nl: eigenschappen

en: Automatically display images and more.
nl: Automatisch afbeeldingen en meer weergeven.

en: Before post content
nl: Vóór het plaatsen van de inhoud

en: books
nl: boeken

en: by
nl: door

en: By default, CSS &amp; JavaScript files are loaded on every page. To load only on specific page(s), enter the URL(s) here. Use commas to separate multiple URLs. Leave blank to load on all pages.
nl: Standaard worden CSS- en JavaScript-bestanden op elke pagina geladen. Om alleen op specifieke pagina's te laden, voert u hier de URL's in. Gebruik komma's om meerdere URL's te scheiden. Laat leeg om op alle pagina's te laden.

en: By default, this displays an &ldquo;Agree to Terms&rdquo; checkbox. Customize as desired.
nl: Standaard wordt hier een selectievakje 'Akkoord met voorwaarden' weergegeven. Pas dit naar wens aan.

en: Can use
nl: Kan gebruiken

en: Case-sensitivity
nl: Hoofdlettergevoeligheid

en: Categories
nl: Categorieën

en: Categories &amp; Tags
nl: Categorieën en tags

en: category
nl: categorie

en: Category ID for Hidden Field
nl: Categorie-ID voor verborgen veld

en: Challenge Question
nl: Uitdagingsvraag

en: Challenge Response
nl: Uitdaging Reactie

en: check out
nl: uitchecken

en: Check out the source code inline notes for more info
nl: Bekijk de inline-notities van de broncode voor meer informatie

en: Check this box if you have shown support
nl: Vink dit vakje aan als u uw steun hebt betuigd

en: Check your email for the password.
nl: Controleer uw e-mail voor het wachtwoord.

en: Check your email to reset your password.
nl: Controleer uw e-mail om uw wachtwoord opnieuw in te stellen.

en: Checkbox Error
nl: Fout met selectievakje

en: Checkbox Name
nl: Naam selectievakje

en: Checkbox Text
nl: Selectievakje Tekst

en: Choose fields to display on the front-end form.
nl: Kies welke velden u op het front-endformulier wilt weergeven.

en: Choose reCaptcha version
nl: Kies reCaptcha-versie

en: Cloudflare Turnstile
nl: Cloudflare draaikruis

en: Configure Custom Field #1.
nl: Aangepast veld #1 configureren.

en: Configure Custom Field #2.
nl: Configureer aangepast veld #2.

en: Configure email notifications for new submitted posts.
nl: Configureer e-mailmeldingen voor nieuwe verzonden berichten.

en: Configure general settings. Note: the default settings work fine for most cases.
nl: Algemene instellingen configureren. Let op: de standaardinstellingen werken prima voor de meeste gevallen.

en: Configure settings for image uploads.
nl: Configureer instellingen voor het uploaden van afbeeldingen.

en: Configure settings for the Category and Tag fields.
nl: Configureer instellingen voor de velden Categorie en Tag.

en: Configure user settings.
nl: Gebruikersinstellingen configureren.

en: Congratulations, you&rsquo;re logged in.
nl: Gefeliciteerd, u bent ingelogd.

en: Correct captcha required
nl: Correcte captcha vereist

en: Custom address for the email &ldquo;From&rdquo; header (see plugin FAQs for info).
nl: Aangepast adres voor de e-mailheader &ldquo;Van&rdquo; (zie de FAQ's van de plugin voor meer informatie).

en: Custom Checkbox
nl: Aangepast selectievakje

en: Custom checkbox required
nl: Aangepast selectievakje vereist

en: Custom Content
nl: Aangepaste inhoud

en: Custom Field 1
nl: Aangepast veld 1

en: Custom Field 1 Display
nl: Aangepast veld 1 weergeven

en: Custom Field 1 Markup
nl: Aangepaste veld 1-markering

en: Custom Field 2
nl: Aangepast veld 2

en: Custom Field 2 Display
nl: Aangepast veld 2 weergeven

en: Custom Field 2 Markup
nl: Aangepaste veld 2-markering

en: Custom Field Label
nl: Aangepast veldlabel

en: Custom Field Name
nl: Aangepaste veldnaam

en: Custom Form + Custom CSS
nl: Aangepast formulier + aangepaste CSS

en: Custom markup for the &ldquo;Add another image&rdquo; link. Leave blank to use the default markup (recommended).
nl: Aangepaste markering voor de link &ldquo;Nog een afbeelding toevoegen&rdquo;. Laat dit leeg om de standaardmarkering te gebruiken (aanbevolen).

en: Default Featured Image
nl: Standaard uitgelichte afbeelding

en: Disable
nl: Uitzetten

en: Disable all required attributes on form fields (useful for troubleshooting error messages)
nl: Schakel alle vereiste kenmerken op formuliervelden uit (handig voor het oplossen van foutmeldingen)

en: Disable IP Tracking
nl: IP-tracking uitschakelen

en: Disable Replace Author
nl: Auteur vervangen uitschakelen

en: Disable Required
nl: Uitschakelen vereist

en: Disable this field
nl: Dit veld uitschakelen

en: Dismiss
nl: Afwijzen

en: Display a select/dropdown menu of existing tags (valid when Tag field is displayed on the form)
nl: Een selectie-/dropdownmenu van bestaande tags weergeven (geldig wanneer het tagveld op het formulier wordt weergegeven)

en: Display Checkbox
nl: Selectievakje weergeven

en: Display content only to users with a specific capability:
nl: Geef inhoud alleen weer aan gebruikers met een specifieke mogelijkheid:

en: Display content to logged-in users:
nl: Inhoud weergeven aan ingelogde gebruikers:

en: Display content to visitors only:
nl: Toon inhoud alleen aan bezoekers:

en: Display custom checkbox on the submission form
nl: Aangepaste selectievakjes weergeven op het indieningformulier

en: Display Custom Field 1:
nl: Aangepast veld 1 weergeven:

en: Display Custom Field 2:
nl: Aangepast veld 2 weergeven:

en: Display image gallery
nl: Galerij met afbeeldingen weergeven

en: Display submitted author/name:
nl: Toon ingediende auteur/naam:

en: Display submitted email address:
nl: Toon ingediend e-mailadres:

en: Display submitted images:
nl: Ingezonden afbeeldingen weergeven:

en: Display submitted URL:
nl: Weergave ingediende URL:

en: Display the Form
nl: Het formulier weergeven

en: Display the login/register form
nl: Toon het login/registratieformulier

en: Display the submit-post form
nl: Het formulier voor het verzenden van berichten weergeven

en: Display user-submitted posts
nl: Door gebruikers ingediende berichten weergeven

en: Do not collect or store any user IP address (useful for complying with privacy regulations)
nl: Verzamel of bewaar geen IP-adressen van gebruikers (handig om te voldoen aan de privacyregelgeving)

en: Do not display
nl: Niet weergeven

en: Do not replace post author with submitted user name
nl: Vervang de auteur van het bericht niet door de ingediende gebruikersnaam

en: do NOT use both Google and Cloudflare captchas at the same time.
nl: Gebruik NIET tegelijkertijd Google- en Cloudflare-captcha's.

en: Documentation
nl: Documentatie

en: Donate via PayPal, credit card, or cryptocurrency
nl: Doneer via PayPal, creditcard of cryptocurrency

en: donation
nl: donatie

en: Draft
nl: Voorlopige versie

en: Duplicate post title. Please try again.
nl: Dubbele berichttitel. Probeer het opnieuw.

en: Email
nl: E-mail

en: Email &ldquo;From&rdquo; Address
nl: E-mailadres &ldquo;Van&rdquo;

en: Email Address for Alerts
nl: E-mailadres voor waarschuwingen

en: Email Alert Message
nl: E-mailwaarschuwingsbericht

en: Email Alert Subject
nl: Onderwerp e-mailwaarschuwing

en: Email Alerts
nl: E-mailwaarschuwingen

en: Email Display
nl: E-mail weergeven

en: Email Markup
nl: E-mailmarkering

en: email-alert options
nl: e-mailwaarschuwingsopties

en: Enable
nl: Inschakelen

en: Enable and require
nl: Inschakelen en vereisen

en: Enable but do not require
nl: Inschakelen maar niet vereisen

en: Enable HTML Format
nl: HTML-indeling inschakelen

en: Enable HTML format for email alert messages
nl: HTML-formaat inschakelen voor e-mailwaarschuwingsberichten

en: Enable RTE/Visual Editor for the Post Content field
nl: RTE/Visuele editor inschakelen voor het veld Postinhoud

en: Enable Shortcodes
nl: Shortcodes inschakelen

en: Enable shortcodes in widgets. By default, WordPress does not enable shortcodes in widgets.
nl: Schakel shortcodes in widgets in. Standaard schakelt WordPress shortcodes in widgets niet in.

en: Enable users to select multiple categories
nl: Gebruikers in staat stellen om meerdere categorieën te selecteren

en: Enable users to upload other file types (like PDF, Word, Zip, videos, and more), check out
nl: Stel gebruikers in staat om andere bestandstypen te uploaden (zoals PDF, Word, Zip, video's en meer), bekijk

note: Description of the plugin
en: Enables your visitors to submit posts and images from anywhere on your site.
nl: Hiermee kunnen uw bezoekers berichten en afbeeldingen plaatsen vanaf elke locatie op uw site.

en: enables your visitors to submit posts and upload images from the front-end of your site.
nl: Hiermee kunnen uw bezoekers berichten plaatsen en afbeeldingen uploaden vanaf de voorkant van uw site.

en: Enter the *only* correct answer to the challenge question
nl: Voer het *enige* juiste antwoord op de uitdagingsvraag in

en: Enter URL or click button to upload/choose an image (optional)
nl: Voer de URL in of klik op de knop om een afbeelding te uploaden/kiezen (optioneel)

en: Enter your Private Key
nl: Voer uw persoonlijke sleutel in

en: Enter your Public Key
nl: Voer uw openbare sleutel in

en: Enter your Secret Key
nl: Voer uw geheime sleutel in

en: Enter your Site Key
nl: Voer uw sitesleutel in

en: Enter your username or email to reset your password.
nl: Voer uw gebruikersnaam of e-mailadres in om uw wachtwoord opnieuw in te stellen.

en: Error Message
nl: Foutmelding

en: Error message displayed if post submission fails (basic markup allowed)
nl: Foutmelding als het verzenden van een bericht mislukt (basismarkering toegestaan)

en: Error message displayed if user does not check the box
nl: Foutmelding weergegeven als gebruiker het vakje niet aanvinkt

en: Error:
nl: Fout:

en: Example
nl: Voorbeeld

en: Featured Image
nl: Uitgelichte afbeelding

en: File not uploaded. Please check the file and try again.
nl: Bestand niet geüpload. Controleer het bestand en probeer het opnieuw.

en: File type not allowed (please upload images only)
nl: Bestandstype niet toegestaan (alleen afbeeldingen uploaden)

en: For
nl: Voor

en: For more
nl: Voor meer

en: For more features and unlimited forms, check out
nl: Voor meer functies en onbeperkte formulieren, bekijk

en: For more options and features, check out
nl: Voor meer opties en functies, bekijk

en: For unlimited fields, check out
nl: Voor onbeperkte velden, bekijk

en: Forgot?
nl: Vergeten?

en: Form Fields
nl: Formuliervelden

en: Form Style
nl: Formulier Stijl

en: Front-end Display
nl: Front-end-weergave

en: FYI: here is a
nl: Ter info: hier is een

en: General Settings
nl: Algemene instellingen

en: Get USP Pro
nl: Krijg USP Pro

en: Get USP Pro for unlimited forms!
nl: Bestel USP Pro voor onbeperkte formulieren!

en: give it a 5-star rating
nl: geef het een 5-sterrenbeoordeling

en: give this plugin a 5-star rating
nl: geef deze plugin een 5-sterrenbeoordeling

en: Give USP a 5-star rating at WordPress.org
nl: Geef USP een 5-sterrenbeoordeling op WordPress.org

en: Go Pro
nl: Ga Pro

en: Have an account?
nl: Heb je een account?

en: Here are some examples showing how to configure this shortcode:
nl: Hier zijn enkele voorbeelden die laten zien hoe u deze shortcode kunt configureren:

en: Hidden/Default Category
nl: Verborgen/Standaardcategorie

en: Homepage
nl: Startpagina

en: HTML5 Form + Default CSS
nl: HTML5-formulier + standaard CSS

en: HTML5 Form + Disable CSS
nl: HTML5-formulier + CSS uitschakelen

note: URI of the plugin
en: https://perishablepress.com/user-submitted-posts/
nl: https://perishablepress.com/user-subposed-posts/

en: Human verification: leave this field empty.
nl: Menselijke verificatie: laat dit veld leeg.

en: If multiple addresses are specified for the previous setting, include an equal number of addresses for this setting (in the same order).
nl: Als er voor de vorige instelling meerdere adressen zijn opgegeven, moet u voor deze instelling een gelijk aantal adressen opgeven (in dezelfde volgorde).

en: If the user is logged in, display the post-submit form; or if the user is not logged in, display the login form:
nl: Als de gebruiker is ingelogd, wordt het formulier na indiening weergegeven. Als de gebruiker niet is ingelogd, wordt het inlogformulier weergegeven:

en: If you like this plugin, please
nl: Als u deze plugin leuk vindt, klik dan hier

en: Image Display
nl: Beeldweergave

en: Image height exceeds maximum
nl: De afbeeldingshoogte overschrijdt het maximum

en: Image Markup
nl: Afbeeldingsmarkering

en: Image Uploads
nl: Afbeeldingen uploaden

en: Image width exceeds maximum
nl: De afbeeldingsbreedte overschrijdt het maximum

en: Important:
nl: Belangrijk:

en: in your theme:
nl: in jouw thema:

en: Include JavaScript
nl: JavaScript toevoegen

en: Include required JavaScript files (recommended)
nl: Vereiste JavaScript-bestanden toevoegen (aanbevolen)

en: Incorrect response.
nl: Onjuist antwoord.

en: Installation Docs
nl: Installatiedocumentatie

en: Jeff Starr on X (Twitter)
nl: Jeff Starr op X (Twitter)

en: Learn&nbsp;more
nl: Meer informatie

en: Leave this option disabled to remember your settings.
nl: Laat deze optie uitgeschakeld om uw instellingen te onthouden.

en: Like this plugin? Give it a
nl: Vindt u deze plugin leuk? Geef hem een

en: list of USP CSS selectors
nl: lijst met USP CSS-selectors

en: log in
nl: inloggen

en: Log in or sign up! It&rsquo;s fast &amp; free!
nl: Log in of registreer! Het is snel en gratis!

en: Log out
nl: Uitloggen

en: Lose something?
nl: Iets verloren?

en: make a donation
nl: een donatie doen

en: Make a donation via PayPal
nl: Maak een donatie via PayPal

en: Make a donation&nbsp;&raquo;
nl: Doe een donatie&nbsp;&raquo;

en: Make the challenge response case-sensitive
nl: Maak het uitdagingsantwoord hoofdlettergevoelig

en: Make the custom checkbox required (uncheck to make optional)
nl: Maak het aangepaste selectievakje verplicht (vink het uit om het optioneel te maken)

en: Markup for Custom Field 1. You may include any of the following variables:
nl: Markering voor aangepast veld 1. U kunt een van de volgende variabelen opnemen:

en: Markup for Custom Field 2. You may include any of the following variables:
nl: Markering voor aangepast veld 2. U kunt een van de volgende variabelen opnemen:

en: Markup for each submitted image. You may include any of the following variables:
nl: Markup voor elke ingediende afbeelding. U kunt een van de volgende variabelen opnemen:

en: Markup for submitted author/name. You may include
nl: Markup voor ingediende auteur/naam. U mag opnemen

en: Markup for submitted email address. You may include any of the following variables:
nl: Markup voor ingediend e-mailadres. U kunt een van de volgende variabelen opnemen:

en: Markup for submitted URL. You may include any of the following variables:
nl: Markup voor ingediende URL. U kunt een van de volgende variabelen opnemen:

en: Maximum height (in pixels) for uploaded images
nl: Maximale hoogte (in pixels) voor geüploade afbeeldingen

en: Maximum image height
nl: Maximale afbeeldingshoogte

en: Maximum image width
nl: Maximale afbeeldingsbreedte

en: Maximum number of images
nl: Maximaal aantal afbeeldingen

en: Maximum number of images exceeded
nl: Maximaal aantal afbeeldingen overschreden

en: Maximum number of images for each submitted post
nl: Maximaal aantal afbeeldingen voor elk ingediend bericht

en: Maximum width (in pixels) for uploaded images
nl: Maximale breedte (in pixels) voor geüploade afbeeldingen

en: Message displayed after successful post submission (basic markup allowed)
nl: Bericht weergegeven na succesvolle postverzending (basismarkering toegestaan)

en: Message displayed next to the file upload field (basic markup allowed)
nl: Bericht weergegeven naast het veld voor het uploaden van bestanden (basismarkering toegestaan)

en: Message for email alerts. Leave blank to use default message. You may include any of the following variables:
nl: Bericht voor e-mailmeldingen. Laat dit leeg om het standaardbericht te gebruiken. U kunt een van de volgende variabelen opnemen:

en: Minimum height (in pixels) for uploaded images
nl: Minimale hoogte (in pixels) voor geüploade afbeeldingen

en: Minimum image height
nl: Minimale afbeeldingshoogte

en: Minimum image height not met
nl: Minimale afbeeldingshoogte niet gehaald

en: Minimum image width
nl: Minimale afbeeldingsbreedte

en: Minimum image width not met
nl: Minimale afbeeldingsbreedte niet gehaald

en: Minimum number of images
nl: Minimaal aantal afbeeldingen

en: Minimum number of images for each submitted post
nl: Minimaal aantal afbeeldingen voor elk ingediend bericht

en: Minimum number of images not met
nl: Minimum aantal afbeeldingen niet gehaald

en: Minimum width (in pixels) for uploaded images
nl: Minimale breedte (in pixels) voor geüploade afbeeldingen

en: More Options
nl: Meer opties

en: Multiple Categories
nl: Meerdere categorieën

en: Name Display
nl: Naam weergeven

en: Name Markup
nl: Naammarkering

en: Non-empty value for hidden field
nl: Niet-lege waarde voor verborgen veld

en: Note that the url attribute accepts
nl: Houd er rekening mee dat het url-kenmerk

en: Notes:
nl: Opmerkingen:

en: Obsessive Web Design &amp; Development
nl: Obsessief webdesign en -ontwikkeling

en: Optional markup/text to include before the submission form (leave blank to disable)
nl: Optionele markering/tekst om op te nemen vóór het indieningformulier (laat leeg om uit te schakelen)

en: options, check out
nl: opties, bekijk

en: or
nl: of

en: or by making a
nl: of door een

en: Or, to go ahead and restore the default plugin options: check the box, save your settings, and then deactivate/reactivate the plugin.
nl: Of, om door te gaan en de standaard plugin-opties te herstellen: vink het vakje aan, sla uw instellingen op en deactiveer/heractiveer vervolgens de plugin.

en: Or, use the template tag to display a list of submitted posts anywhere in your theme template:
nl: U kunt ook de template-tag gebruiken om een lijst met verzonden berichten weer te geven op een willekeurige plek in uw themasjabloon:

en: Or, use the template tag to display an image gallery anywhere in your theme template:
nl: U kunt ook de template-tag gebruiken om een afbeeldingengalerij op een willekeurige plek in uw themasjabloon weer te geven:

en: Or, use the template tag to display the form anywhere in your theme template:
nl: U kunt ook de template-tag gebruiken om het formulier overal in uw themasjabloon weer te geven:

en: Overview
nl: Overzicht

en: Password
nl: Wachtwoord

en: Pending (default)
nl: In afwachting (standaard)

en: Perishable Press Books
nl: Bederfelijke persboeken

en: Please
nl: Alsjeblieft

en: Please check your email and try again
nl: Controleer uw e-mail en probeer het opnieuw

en: Please complete the required fields.
nl: Vul de verplichte velden in.

en: Please Donate
nl: Doneer alstublieft

en: Please return to the
nl: Ga terug naar de

en: Please select a category..
nl: Selecteer een categorie.

en: Please select some tags..
nl: Selecteer enkele tags.

en: Please select your image(s) to upload.
nl: Selecteer de afbeelding(en) die u wilt uploaden.

en: Please show support by purchasing one of my
nl: Toon alstublieft uw steun door een van mijn producten te kopen

en: Plugin Homepage
nl: Plugin-homepage

en: Plugin Planet: Pro WordPress Plugins
nl: Plugin Planet: Pro WordPress-plug-ins

en: Plugin Settings
nl: Plugin-instellingen

en: plugins
nl: plug-ins

en: Post Category
nl: Berichtcategorie

en: Post category required
nl: Berichtcategorie vereist

en: Post Content
nl: Inhoud posten

en: Post content required
nl: Berichtinhoud vereist

en: Post not created. Please contact the site administrator for help.
nl: Bericht niet aangemaakt. Neem contact op met de sitebeheerder voor hulp.

en: Post Status
nl: Berichtstatus

en: Post Status for submitted posts
nl: Berichtstatus voor ingediende berichten

en: Post Tags
nl: Berichtlabels

en: Post tags required
nl: Berichttags vereist

en: Post Title
nl: Berichttitel

en: Post title required
nl: Berichttitel vereist

en: Post Type
nl: Berichttype

en: Post Type for submitted posts
nl: Berichttype voor ingediende berichten

en: Private Key
nl: Privésleutel

en: Pro WordPress plugins
nl: Pro WordPress-plug-ins

en: Profile
nl: Profiel

en: Public Key
nl: Publieke sleutel

en: Publish after
nl: Publiceren na

en: Publish after 1 approved post
nl: Publiceren na 1 goedgekeurde post

en: Publish immediately
nl: Direct publiceren

en: Rate and review at the Plugin Directory
nl: Beoordeel en recenseer in de Plugin Directory

en: Rate this plugin&nbsp;&raquo;
nl: Beoordeel deze plugin&nbsp;&raquo;

en: reCaptcha Version
nl: reCaptcha-versie

en: Receive Email Alert
nl: Ontvang e-mailwaarschuwing

en: Redirect URL
nl: Omleidings-URL

en: Redirect user to this URL after post submission (leave blank to stay on current page)
nl: Stuur de gebruiker door naar deze URL na het indienen van het bericht (laat leeg om op de huidige pagina te blijven)

en: Register for this site!
nl: Registreer u voor deze site!

en: Registered Email
nl: Aangetekende e-mail

en: Registered URL
nl: Geregistreerde URL

en: Registered Username
nl: Geregistreerde gebruikersnaam

en: Remember me
nl: Onthoud mij

en: Require Checkbox
nl: Vereist selectievakje

en: Require submitted post titles to be unique (useful for preventing multiple/duplicate posts)
nl: Vereist dat de titels van ingezonden berichten uniek zijn (handig om meerdere/dubbele berichten te voorkomen)

en: Require User Login
nl: Gebruikerslogin vereist

en: Require users to be logged in to WordPress to view/submit the form
nl: Vereisen dat gebruikers zijn ingelogd op WordPress om het formulier te bekijken/verzenden

en: requires WordPress
nl: vereist WordPress

en: Reset form
nl: Formulier resetten

en: Reset Form Button
nl: Knop Formulier resetten

en: Reset my password
nl: Mijn wachtwoord opnieuw instellen

en: Restore default options upon plugin deactivation/reactivation
nl: Standaardopties herstellen bij deactivering/heractivering van de plug-in

en: Restore Defaults
nl: Standaardinstellingen herstellen

en: Return to form
nl: Terug naar formulier

en: Rich Text Editor
nl: Rich-teksteditor

en: Save All Changes
nl: Alle wijzigingen opslaan

en: Save Preference
nl: Voorkeur opslaan

en: Save Settings
nl: Instellingen opslaan

en: Secret Key
nl: Geheime sleutel

en: Select categories to include in the Category field:
nl: Selecteer de categorieën die u in het veld Categorie wilt opnemen:

en: Send email alerts for new post submissions
nl: Stuur e-mailmeldingen voor nieuwe berichten

en: Settings
nl: Instellingen

en: Show categories
nl: Categorieën weergeven

en: Show USP Posts
nl: USP-berichten weergeven

en: Sign up now for the good stuff.
nl: Meld je nu aan en profiteer van de leuke updates.

en: Sign up!
nl: Meld je aan!

en: Site Key
nl: Sitesleutel

en: Specify category ID(s) to use for &ldquo;Hidden/Default Category&rdquo; (separate multiple IDs with commas)
nl: Geef de categorie-ID(s) op die u wilt gebruiken voor 'Verborgen/Standaardcategorie' (scheid meerdere ID's met komma's)

en: Specify the user that should be assigned as author for submitted posts
nl: Geef de gebruiker op die als auteur moet worden toegewezen voor ingediende berichten

en: Spring Sale!
nl: Voorjaarsuitverkoop!

en: Subject line for email alerts. Leave blank to use default subject line. You may include any of the following variables:
nl: Onderwerpregel voor e-mailmeldingen. Laat leeg om de standaardonderwerpregel te gebruiken. U kunt een van de volgende variabelen opnemen:

en: Submit Post
nl: Bericht verzenden

en: Submitted Posts
nl: Ingediende berichten

en: Submitter Email:
nl: E-mailadres van indiener:

en: Submitter IP:
nl: IP-adres van indiener:

en: Submitter Name:
nl: Naam indiener:

en: Submitter URL:
nl: URL van indiener:

en: Success Message
nl: Succesbericht

en: Success!
nl: Succes!

en: Success! Thank you for your submission.
nl: Succes! Bedankt voor uw inzending.

en: Support Forum
nl: Ondersteuningsforum

en: tag
nl: label

en: Take 30% OFF any of our
nl: Krijg 30% KORTING op al onze

en: Targeted Loading
nl: Gericht laden

en: Text displayed next to checkbox. Tip: use curly brackets to output angle brackets, for example:
nl: Tekst weergegeven naast selectievakje. Tip: gebruik accolades om hoekige haken uit te voeren, bijvoorbeeld:

en: Thank you for using
nl: Bedankt voor het gebruiken

en: THANK YOU for your support!
nl: BEDANKT voor uw steun!

en: That will enable you to customize the form and styles as desired. For more info, check out the "Custom Submission Form" section in the
nl: Hiermee kunt u het formulier en de stijlen naar wens aanpassen. Voor meer informatie, bekijk de sectie "Custom Submission Form" in de

en: The access shortcodes can be added to any WP Post or Page. So you can display forms and other content conditionally, based on user role and login status.
nl: De access shortcodes kunnen worden toegevoegd aan elke WP Post of Page. Zo kunt u formulieren en andere content voorwaardelijk weergeven, op basis van gebruikersrol en loginstatus.

en: The file(s) could not be uploaded
nl: Het bestand/de bestanden konden niet worden geüpload

en: The login/register form displays as a tabbed interface, so users can switch between login, register, and reset password.
nl: Het inlog-/registratieformulier wordt weergegeven als een interface met tabbladen, zodat gebruikers kunnen schakelen tussen inloggen, registreren en het wachtwoord opnieuw instellen.

en: The pro version provides many more options for this shortcode.
nl: De pro-versie biedt veel meer opties voor deze shortcode.

en: The pro version provides more flexibility with access-control shortcodes.
nl: De pro-versie biedt meer flexibiliteit met toegangscontrole-shortcodes.

en: There was an error. Please check required fields and try again.
nl: Er is een fout opgetreden. Controleer de vereiste velden en probeer het opnieuw.

en: This setting enables any/all shortcodes in widgets (even shortcodes from other plugins).
nl: Met deze instelling worden alle shortcodes in widgets ingeschakeld (zelfs shortcodes van andere plugins).

en: This shortcode accepts the following attributes:
nl: Deze shortcode accepteert de volgende kenmerken:

en: This shortcode displays a link that resets the form to its original state:
nl: Deze shortcode toont een link waarmee u het formulier terugzet naar de oorspronkelijke staat:

en: This will be displayed as the field label on the form. Default: Custom Field 1
nl: Dit wordt weergegeven als het veldlabel op het formulier. Standaard: Aangepast veld 1

en: This will be displayed as the field label on the form. Default: Custom Field 2
nl: Dit wordt weergegeven als het veldlabel op het formulier. Standaard: Aangepast veld 2

en: to display the submitted name.
nl: om de ingediende naam weer te geven.

en: To enable Cloudflare Turnstile, enter your site key and secret key.
nl: Om Cloudflare Turnstile in te schakelen, voert u uw sitesleutel en geheime sleutel in.

en: To enable Google reCaptcha, enter your public and private keys.
nl: Om Google reCaptcha in te schakelen, voert u uw openbare en persoonlijke sleutels in.

en: to get the current URL.
nl: om de huidige URL te verkrijgen.

en: to get the URL of the full-size image
nl: om de URL van de afbeelding op volledige grootte te krijgen

en: to include markup in the deny message, you can use
nl: om markup in het weigeringsbericht op te nemen, kunt u gebruiken

en: to output
nl: naar uitvoer

en: to output angle brackets
nl: om hoekige haakjes uit te voeren

en: To prevent spam, enter a question that users must answer before submitting the form
nl: Om spam te voorkomen, voer een vraag in die gebruikers moeten beantwoorden voordat ze het formulier kunnen verzenden

en: to submit content!
nl: om inhoud in te dienen!

en: to upgrade WordPress and try again.
nl: om WordPress te upgraden en het opnieuw te proberen.

en: Toggle all panels
nl: Schakel alle panelen in

en: Unique Titles
nl: Unieke titels

en: unlimited checkbox fields
nl: onbeperkt aantal selectievakjes

en: unlimited custom fields
nl: onbeperkte aangepaste velden

en: Unlimited front-end forms
nl: Onbeperkte front-endformulieren

en: Upload an Image
nl: Upload een afbeelding

en: Upload Message
nl: Bericht uploaden

en: URL Display
nl: URL-weergave

en: URL Markup
nl: URL-markering

en: Use a hidden field for the post category. This hides the category field and sets its value via the next option.
nl: Gebruik een verborgen veld voor de postcategorie. Dit verbergt het categorieveld en stelt de waarde ervan in via de volgende optie.

en: Use curly brackets
nl: Gebruik accolades

en: Use Existing Tags
nl: Gebruik bestaande tags

en: Use only alphanumeric, underscores, and dashes. If unsure, use the default name:
nl: Gebruik alleen alfanumerieke tekens, underscores en streepjes. Als u het niet zeker weet, gebruik dan de standaardnaam:

en: Use single straight quotes (instead of double quotes) in
nl: Gebruik enkele rechte aanhalingstekens (in plaats van dubbele aanhalingstekens) in

en: Use submitted images as Featured Images. Requires theme support for Featured Images (aka Post Thumbnails)
nl: Gebruik ingezonden afbeeldingen als uitgelichte afbeeldingen. Vereist themaondersteuning voor uitgelichte afbeeldingen (ook wel postminiaturen genoemd)

en: Use the shortcode to display the form on any WP Post or Page:
nl: Gebruik de shortcode om het formulier op elke WP-post of -pagina weer te geven:

en: Use the user&rsquo;s Profile URL as the value of the URL field (valid when the user is logged in to WordPress)
nl: Gebruik de profiel-URL van de gebruiker als de waarde van het URL-veld (geldig wanneer de gebruiker is ingelogd op WordPress)

en: Use the user&rsquo;s registered email as the value of the Email field (valid when the user is logged in to WordPress)
nl: Gebruik het geregistreerde e-mailadres van de gebruiker als de waarde van het veld E-mail (geldig wanneer de gebruiker is ingelogd op WordPress)

en: Use the user&rsquo;s registered username for the Name field (valid when the user is logged in to WordPress)
nl: Gebruik de geregistreerde gebruikersnaam van de gebruiker voor het veld Naam (geldig wanneer de gebruiker is ingelogd op WordPress)

en: Use this shortcode to display a gallery of uploaded images for each submitted post:
nl: Gebruik deze shortcode om een galerij met geüploade afbeeldingen voor elk verzonden bericht weer te geven:

en: Use this shortcode to display a list of submitted posts on any WP Post or Page:
nl: Gebruik deze shortcode om een lijst met verzonden berichten op een WP-bericht of -pagina weer te geven:

en: User Email
nl: Gebruikers-e-mail

en: User email required
nl: Gebruikers-e-mailadres vereist

en: User login required
nl: Gebruikerslogin vereist

en: User Name
nl: Gebruikersnaam

en: User name required
nl: Gebruikersnaam vereist

en: User Settings
nl: Gebruikersinstellingen

en: User Submitted Post
nl: Door gebruiker ingediend bericht

en: User Submitted Post Info
nl: Door de gebruiker ingediende berichtinfo

note: Name of the plugin
en: User Submitted Posts
nl: Door gebruikers ingediende berichten

en: User URL
nl: Gebruikers-URL

en: User URL required
nl: Gebruikers-URL vereist

en: Username
nl: Gebruikersnaam

en: Username or Email
nl: Gebruikersnaam of e-mail

en: USP enables you to display a post-submission form anywhere on your site.
nl: Met USP kunt u overal op uw site een formulier weergeven dat na indiening is ingediend.

en: USP Pro
nl: USP-Pro

en: USP provides three shortcodes to control access and restrict content.
nl: USP biedt drie shortcodes om de toegang te beheren en inhoud te beperken.

en: v2 (I&rsquo;m not a robot)
nl: v2 (ik ben geen robot)

en: v3 (Hidden reCaptcha)
nl: v3 (Verborgen reCaptcha)

en: Verification
nl: Verificatie

en: View full post
nl: Bekijk het volledige bericht

en: Want more than one form? Create unlimited submission forms, registration forms, contact forms and more with
nl: Wilt u meer dan één formulier? Maak onbeperkt indieningformulieren, registratieformulieren, contactformulieren en meer met

en: We need your support!
nl: Wij hebben uw steun nodig!

en: Welcome,
nl: Welkom,

en: With this option, you can copy the plugin&rsquo;s default templates:
nl: Met deze optie kunt u de standaard sjablonen van de plugin kopiëren:

en: WordPress Admin Area
nl: WordPress-beheergebied

en: WP Page
nl: WP-pagina

en: WP Post (recommended)
nl: WP Post (aanbevolen)

en: WP Resources
nl: WP-bronnen

en: You also can display a simple form that enables users to log in, register, or reset their password.
nl: U kunt ook een eenvoudig formulier weergeven waarmee gebruikers zich kunnen aanmelden, registreren of hun wachtwoord opnieuw kunnen instellen.

en: You can customize using any of the follwing attributes:
nl: U kunt de volgende kenmerken gebruiken om het aan te passen:

en: Your Email
nl: Uw e-mail

en: Your generous support enables continued development of this free plugin. Thank you!
nl: Uw genereuze steun maakt de verdere ontwikkeling van deze gratis plugin mogelijk. Dank u wel!

en: Your generous support helps future development of
nl: Uw genereuze steun helpt de toekomstige ontwikkeling van

en: Your Name
nl: Jouw naam

en: Your URL
nl: Uw URL

en: ★★★★★ rating&nbsp;&raquo;
nl: ★★★★★ beoordeling&nbsp;&raquo;
