USP 20250329 - en to pl translation catalogue (417 entries)

en:  approved posts
pl: zatwierdzone posty

en:  file
pl:  plik

en:  file required
pl: wymagany plik

en:  files
pl: pliki

en:  files required
pl: wymagane pliki

en:  or higher, and has been deactivated!
pl: lub nowszy i został wyłączony!

en:  pixels
pl: piksele

en:  required
pl:  wymagany

en: &ldquo;Add another image&rdquo; link
pl: Link „Dodaj inny obraz”

en: &mdash; the ultimate solution for user-generated content.
pl: — najlepsze rozwiązanie dla treści tworzonych przez użytkowników.

en: (Provide your own form template &amp; styles)
pl: (Dostarcz własny szablon formularza i style)

en: (Provide your own styles)
pl: (Podaj własne style)

en: (Recommended)
pl: (Zalecony)

en: ..and upload them into a directory named
pl: ..i wgraj je do katalogu o nazwie

en: Access Control
pl: Kontrola dostępu

en: Add a challenge question to help stop spam. Tip: make the question easy to answer for any human.
pl: Dodaj pytanie-wyzwanie, aby pomóc zatrzymać spam. Wskazówka: spraw, aby pytanie było łatwe do odpowiedzi dla każdego człowieka.

en: Add another image
pl: Dodaj kolejny obraz

en: Additional recipients for email alerts. Use commas to separate multiple addresses.
pl: Dodatkowi odbiorcy alertów e-mail. Użyj przecinków, aby oddzielić wiele adresów.

en: Admin
pl: Administracja

en: After post content
pl: Po treści posta

en: An error occurred. Please go back and try again.
pl: Wystąpił błąd. Wróć i spróbuj ponownie.

en: and
pl: I

en: and is greatly appreciated.
pl: i jest bardzo ceniony.

en: and/or
pl: i/lub

en: Antispam Question
pl: Pytanie antyspamowe

en: Any size donation helps me to continue developing this free plugin and other awesome WordPress resources.
pl: Każda darowizna o dowolnej wysokości pomoże mi w dalszym rozwijaniu tej bezpłatnej wtyczki i innych niesamowitych zasobów WordPress.

en: Apply code
pl: Zastosuj kod

en: Assigned Author
pl: Przypisany autor

en: at checkout. Sale ends 6/25/2025.
pl: przy kasie. Sprzedaż kończy się 25.06.2025.

en: attributes
pl: atrybuty

en: Automatically display images and more.
pl: Automatyczne wyświetlanie obrazów i innych treści.

en: Before post content
pl: Przed opublikowaniem treści

en: books
pl: książki

en: by
pl: przez

en: By default, CSS &amp; JavaScript files are loaded on every page. To load only on specific page(s), enter the URL(s) here. Use commas to separate multiple URLs. Leave blank to load on all pages.
pl: Domyślnie pliki CSS i JavaScript są ładowane na każdej stronie. Aby załadować tylko na określonych stronach, wprowadź adresy URL tutaj. Użyj przecinków, aby oddzielić wiele adresów URL. Pozostaw puste, aby załadować na wszystkich stronach.

en: By default, this displays an &ldquo;Agree to Terms&rdquo; checkbox. Customize as desired.
pl: Domyślnie wyświetla się pole wyboru „Agree to Terms”. Dostosuj według uznania.

en: Can use
pl: Można używać

en: Case-sensitivity
pl: Rozróżnianie wielkości liter

en: Categories
pl: Kategorie

en: Categories &amp; Tags
pl: Kategorie i tagi

en: category
pl: kategoria

en: Category ID for Hidden Field
pl: Identyfikator kategorii dla pola ukrytego

en: Challenge Question
pl: Pytanie kontrolne

en: Challenge Response
pl: Wyzwanie Reakcja

en: check out
pl: wymeldować się

en: Check out the source code inline notes for more info
pl: Aby uzyskać więcej informacji, zapoznaj się z notatkami w kodzie źródłowym

en: Check this box if you have shown support
pl: Zaznacz to pole, jeśli wyraziłeś poparcie

en: Check your email for the password.
pl: Sprawdź swoją skrzynkę e-mail, aby poznać hasło.

en: Check your email to reset your password.
pl: Sprawdź swoją skrzynkę e-mail, aby zresetować hasło.

en: Checkbox Error
pl: Błąd pola wyboru

en: Checkbox Name
pl: Nazwa pola wyboru

en: Checkbox Text
pl: Tekst pola wyboru

en: Choose fields to display on the front-end form.
pl: Wybierz pola, które będą wyświetlane w formularzu front-end.

en: Choose reCaptcha version
pl: Wybierz wersję reCaptcha

en: Cloudflare Turnstile
pl: Bramka obrotowa Cloudflare

en: Configure Custom Field #1.
pl: Skonfiguruj pole niestandardowe nr 1.

en: Configure Custom Field #2.
pl: Skonfiguruj pole niestandardowe nr 2.

en: Configure email notifications for new submitted posts.
pl: Skonfiguruj powiadomienia e-mail dotyczące nowych opublikowanych wpisów.

en: Configure general settings. Note: the default settings work fine for most cases.
pl: Skonfiguruj ustawienia ogólne. Uwaga: domyślne ustawienia działają dobrze w większości przypadków.

en: Configure settings for image uploads.
pl: Skonfiguruj ustawienia przesyłania obrazów.

en: Configure settings for the Category and Tag fields.
pl: Skonfiguruj ustawienia dla pól Kategoria i Tag.

en: Configure user settings.
pl: Konfigurowanie ustawień użytkownika.

en: Congratulations, you&rsquo;re logged in.
pl: Gratulacje, jesteś zalogowany.

en: Correct captcha required
pl: Wymagana prawidłowa captcha

en: Custom address for the email &ldquo;From&rdquo; header (see plugin FAQs for info).
pl: Niestandardowy adres dla nagłówka wiadomości e-mail „Od” (więcej informacji można znaleźć w sekcji FAQ dotyczących wtyczki).

en: Custom Checkbox
pl: Niestandardowe pole wyboru

en: Custom checkbox required
pl: Wymagane jest niestandardowe pole wyboru

en: Custom Content
pl: Treść niestandardowa

en: Custom Field 1
pl: Pole niestandardowe 1

en: Custom Field 1 Display
pl: Wyświetlanie pola niestandardowego 1

en: Custom Field 1 Markup
pl: Oznaczenie pola niestandardowego 1

en: Custom Field 2
pl: Pole niestandardowe 2

en: Custom Field 2 Display
pl: Wyświetlanie pola niestandardowego 2

en: Custom Field 2 Markup
pl: Oznaczenie pola niestandardowego 2

en: Custom Field Label
pl: Etykieta pola niestandardowego

en: Custom Field Name
pl: Nazwa pola niestandardowego

en: Custom Form + Custom CSS
pl: Formularz niestandardowy + niestandardowy CSS

en: Custom markup for the &ldquo;Add another image&rdquo; link. Leave blank to use the default markup (recommended).
pl: Niestandardowe oznaczenie dla linku „Dodaj inny obraz”. Pozostaw puste, aby użyć domyślnego oznaczenia (zalecane).

en: Default Featured Image
pl: Domyślny wyróżniony obraz

en: Disable
pl: Wyłączyć

en: Disable all required attributes on form fields (useful for troubleshooting error messages)
pl: Wyłącz wszystkie wymagane atrybuty w polach formularza (przydatne przy rozwiązywaniu problemów z komunikatami o błędach)

en: Disable IP Tracking
pl: Wyłącz śledzenie IP

en: Disable Replace Author
pl: Wyłącz opcję Zamień autora

en: Disable Required
pl: Wyłącz wymagane

en: Disable this field
pl: Wyłącz to pole

en: Dismiss
pl: Odrzucać

en: Display a select/dropdown menu of existing tags (valid when Tag field is displayed on the form)
pl: Wyświetl menu rozwijane/wybierz istniejące tagi (dostępne, gdy pole Tag jest wyświetlane w formularzu)

en: Display Checkbox
pl: Wyświetl pole wyboru

en: Display content only to users with a specific capability:
pl: Wyświetlaj treść tylko użytkownikom posiadającym określone możliwości:

en: Display content to logged-in users:
pl: Wyświetlaj treść zalogowanym użytkownikom:

en: Display content to visitors only:
pl: Wyświetlaj treść tylko odwiedzającym:

en: Display custom checkbox on the submission form
pl: Wyświetl niestandardowe pole wyboru w formularzu przesyłania

en: Display Custom Field 1:
pl: Wyświetl pole niestandardowe 1:

en: Display Custom Field 2:
pl: Wyświetl pole niestandardowe 2:

en: Display image gallery
pl: Wyświetl galerię obrazów

en: Display submitted author/name:
pl: Wyświetl przesłanego autora/imię i nazwisko:

en: Display submitted email address:
pl: Wyświetl przesłany adres e-mail:

en: Display submitted images:
pl: Wyświetl przesłane obrazy:

en: Display submitted URL:
pl: Wyświetl przesłany adres URL:

en: Display the Form
pl: Wyświetl formularz

en: Display the login/register form
pl: Wyświetl formularz logowania/rejestracji

en: Display the submit-post form
pl: Wyświetl formularz wysyłania postów

en: Display user-submitted posts
pl: Wyświetl posty przesłane przez użytkowników

en: Do not collect or store any user IP address (useful for complying with privacy regulations)
pl: Nie zbieraj ani nie przechowuj żadnego adresu IP użytkownika (przydatne w celu przestrzegania przepisów dotyczących prywatności)

en: Do not display
pl: Nie wyświetlaj

en: Do not replace post author with submitted user name
pl: Nie zastępuj autora posta przesłaną nazwą użytkownika

en: do NOT use both Google and Cloudflare captchas at the same time.
pl: NIE używaj jednocześnie captcha Google i Cloudflare.

en: Documentation
pl: Dokumentacja

en: Donate via PayPal, credit card, or cryptocurrency
pl: Przekaż darowiznę za pośrednictwem PayPal, karty kredytowej lub kryptowaluty

en: donation
pl: darowizna

en: Draft
pl: Projekt

en: Duplicate post title. Please try again.
pl: Zduplikowany tytuł posta. Proszę spróbować ponownie.

en: Email
pl: E-mail

en: Email &ldquo;From&rdquo; Address
pl: Adres e-mail „Od”

en: Email Address for Alerts
pl: Adres e-mail do powiadomień

en: Email Alert Message
pl: Wiadomość z alertem e-mail

en: Email Alert Subject
pl: Temat alertu e-mail

en: Email Alerts
pl: Alerty e-mailowe

en: Email Display
pl: Wyświetlanie wiadomości e-mail

en: Email Markup
pl: Znaczniki e-mailowe

en: email-alert options
pl: opcje alertów e-mail

en: Enable
pl: Włączać

en: Enable and require
pl: Włącz i wymagaj

en: Enable but do not require
pl: Włącz, ale nie wymagaj

en: Enable HTML Format
pl: Włącz format HTML

en: Enable HTML format for email alert messages
pl: Włącz format HTML dla wiadomości e-mail z alertami

en: Enable RTE/Visual Editor for the Post Content field
pl: Włącz RTE/Edytor wizualny dla pola Treść posta

en: Enable Shortcodes
pl: Włącz kody krótkie

en: Enable shortcodes in widgets. By default, WordPress does not enable shortcodes in widgets.
pl: Włącz shortcode'y w widżetach. Domyślnie WordPress nie włącza shortcode'ów w widżetach.

en: Enable users to select multiple categories
pl: Umożliw użytkownikom wybór wielu kategorii

en: Enable users to upload other file types (like PDF, Word, Zip, videos, and more), check out
pl: Umożliw użytkownikom przesyłanie innych typów plików (takich jak PDF, Word, Zip, wideo i inne), sprawdź

note: Description of the plugin
en: Enables your visitors to submit posts and images from anywhere on your site.
pl: Umożliwia odwiedzającym przesyłanie postów i obrazów z dowolnego miejsca w witrynie.

en: enables your visitors to submit posts and upload images from the front-end of your site.
pl: umożliwia odwiedzającym publikowanie postów i przesyłanie obrazów z poziomu interfejsu użytkownika witryny.

en: Enter the *only* correct answer to the challenge question
pl: Wprowadź *jedyną* poprawną odpowiedź na pytanie kontrolne

en: Enter URL or click button to upload/choose an image (optional)
pl: Wprowadź adres URL lub kliknij przycisk, aby przesłać/wybrać obraz (opcjonalnie)

en: Enter your Private Key
pl: Wprowadź swój klucz prywatny

en: Enter your Public Key
pl: Wprowadź swój klucz publiczny

en: Enter your Secret Key
pl: Wprowadź swój klucz tajny

en: Enter your Site Key
pl: Wprowadź swój klucz witryny

en: Enter your username or email to reset your password.
pl: Wprowadź swoją nazwę użytkownika lub adres e-mail, aby zresetować hasło.

en: Error Message
pl: Komunikat o błędzie

en: Error message displayed if post submission fails (basic markup allowed)
pl: Komunikat o błędzie wyświetlany w przypadku niepowodzenia przesłania posta (dozwolone są podstawowe znaczniki)

en: Error message displayed if user does not check the box
pl: Jeśli użytkownik nie zaznaczy pola wyboru, zostanie wyświetlony komunikat o błędzie

en: Error:
pl: Błąd:

en: Example
pl: Przykład

en: Featured Image
pl: Wyróżniony obraz

en: File not uploaded. Please check the file and try again.
pl: Plik nie został przesłany. Sprawdź plik i spróbuj ponownie.

en: File type not allowed (please upload images only)
pl: Niedozwolony typ pliku (proszę przesyłać tylko obrazy)

en: For
pl: Dla

en: For more
pl: Więcej

en: For more features and unlimited forms, check out
pl: Aby uzyskać więcej funkcji i nieograniczonych formularzy, sprawdź

en: For more options and features, check out
pl: Aby uzyskać więcej opcji i funkcji, sprawdź

en: For unlimited fields, check out
pl: Aby uzyskać nieograniczoną liczbę pól, sprawdź

en: Forgot?
pl: Zapomniałeś?

en: Form Fields
pl: Pola formularza

en: Form Style
pl: Styl formularza

en: Front-end Display
pl: Wyświetlacz przedni

en: FYI: here is a
pl: FYI: oto

en: General Settings
pl: Ustawienia ogólne

en: Get USP Pro
pl: Pobierz USP Pro

en: Get USP Pro for unlimited forms!
pl: Zdobądź USP Pro i ciesz się nieograniczoną liczbą formularzy!

en: give it a 5-star rating
pl: daj mu ocenę 5 gwiazdek

en: give this plugin a 5-star rating
pl: daj tej wtyczce ocenę 5 gwiazdek

en: Give USP a 5-star rating at WordPress.org
pl: Daj USP ocenę 5 gwiazdek na WordPress.org

en: Go Pro
pl: Przejdź na tryb Pro

en: Have an account?
pl: Masz konto?

en: Here are some examples showing how to configure this shortcode:
pl: Oto kilka przykładów pokazujących jak skonfigurować ten krótki kod:

en: Hidden/Default Category
pl: Ukryta/domyślna kategoria

en: Homepage
pl: Strona główna

en: HTML5 Form + Default CSS
pl: Formularz HTML5 + domyślny CSS

en: HTML5 Form + Disable CSS
pl: Formularz HTML5 + Wyłącz CSS

en: Human verification: leave this field empty.
pl: Weryfikacja ludzka: pozostaw to pole puste.

en: If multiple addresses are specified for the previous setting, include an equal number of addresses for this setting (in the same order).
pl: Jeżeli dla poprzedniego ustawienia określono wiele adresów, dla tego ustawienia należy podać taką samą liczbę adresów (w tej samej kolejności).

en: If the user is logged in, display the post-submit form; or if the user is not logged in, display the login form:
pl: Jeżeli użytkownik jest zalogowany, wyświetl formularz po przesłaniu; jeżeli użytkownik nie jest zalogowany, wyświetl formularz logowania:

en: If you like this plugin, please
pl: Jeśli podoba Ci się ta wtyczka, proszę

en: Image Display
pl: Wyświetlanie obrazu

en: Image height exceeds maximum
pl: Wysokość obrazu przekracza maksymalną

en: Image Markup
pl: Oznaczenia obrazu

en: Image Uploads
pl: Przesyłanie obrazów

en: Image width exceeds maximum
pl: Szerokość obrazu przekracza maksymalną

en: Important:
pl: Ważny:

en: in
pl: W

en: in your theme:
pl: w Twoim motywie:

en: Include JavaScript
pl: Uwzględnij JavaScript

en: Include required JavaScript files (recommended)
pl: Dołącz wymagane pliki JavaScript (zalecane)

en: Incorrect response.
pl: Nieprawidłowa odpowiedź.

en: Installation Docs
pl: Dokumentacja instalacyjna

en: Jeff Starr on X (Twitter)
pl: Jeff Starr na X (Twitter)

en: Learn&nbsp;more
pl: Dowiedz się więcej

en: Leave this option disabled to remember your settings.
pl: Pozostaw tę opcję wyłączoną, aby zapamiętać ustawienia.

en: Like this plugin? Give it a
pl: Podoba Ci się ta wtyczka? Daj jej

en: list of USP CSS selectors
pl: lista selektorów CSS USP

en: log in
pl: Zaloguj się

en: Log in or sign up! It&rsquo;s fast &amp; free!
pl: Zaloguj się lub zarejestruj! To szybkie i darmowe!

en: Log out
pl: Wyloguj się

en: Lose something?
pl: Zgubiłeś coś?

en: make a donation
pl: ofiarować

en: Make a donation via PayPal
pl: Dokonaj darowizny za pośrednictwem PayPal

en: Make a donation&nbsp;&raquo;
pl: Przekaż darowiznę&nbsp;&raquo;

en: Make the challenge response case-sensitive
pl: Ustaw odpowiedź na wyzwanie z uwzględnieniem wielkości liter

en: Make the custom checkbox required (uncheck to make optional)
pl: Ustaw niestandardowe pole wyboru jako wymagane (odznacz, aby stało się opcjonalne)

en: Markup for Custom Field 1. You may include any of the following variables:
pl: Oznaczenie pola niestandardowego 1. Możesz uwzględnić dowolną z następujących zmiennych:

en: Markup for Custom Field 2. You may include any of the following variables:
pl: Oznaczenie dla pola niestandardowego 2. Możesz uwzględnić dowolną z następujących zmiennych:

en: Markup for each submitted image. You may include any of the following variables:
pl: Oznaczenia dla każdego przesłanego obrazu. Możesz uwzględnić dowolną z następujących zmiennych:

en: Markup for submitted author/name. You may include
pl: Oznaczenie dla przesłanego autora/nazwy. Możesz uwzględnić

en: Markup for submitted email address. You may include any of the following variables:
pl: Oznaczenie dla przesłanego adresu e-mail. Możesz uwzględnić dowolną z następujących zmiennych:

en: Markup for submitted URL. You may include any of the following variables:
pl: Oznaczenie dla przesłanego adresu URL. Możesz uwzględnić dowolną z następujących zmiennych:

en: Maximum height (in pixels) for uploaded images
pl: Maksymalna wysokość (w pikselach) przesyłanych obrazów

en: Maximum image height
pl: Maksymalna wysokość obrazu

en: Maximum image width
pl: Maksymalna szerokość obrazu

en: Maximum number of images
pl: Maksymalna liczba obrazów

en: Maximum number of images exceeded
pl: Przekroczono maksymalną liczbę obrazów

en: Maximum number of images for each submitted post
pl: Maksymalna liczba obrazów dla każdego przesłanego posta

en: Maximum width (in pixels) for uploaded images
pl: Maksymalna szerokość (w pikselach) przesyłanych obrazów

en: Message displayed after successful post submission (basic markup allowed)
pl: Wiadomość wyświetlana po pomyślnym przesłaniu posta (dozwolone są podstawowe znaczniki)

en: Message displayed next to the file upload field (basic markup allowed)
pl: Wiadomość wyświetlana obok pola przesyłania pliku (dozwolone są podstawowe znaczniki)

en: Message for email alerts. Leave blank to use default message. You may include any of the following variables:
pl: Wiadomość dla alertów e-mail. Pozostaw puste, aby użyć domyślnej wiadomości. Możesz uwzględnić dowolną z następujących zmiennych:

en: Minimum height (in pixels) for uploaded images
pl: Minimalna wysokość (w pikselach) przesyłanych obrazów

en: Minimum image height
pl: Minimalna wysokość obrazu

en: Minimum image height not met
pl: Nie osiągnięto minimalnej wysokości obrazu

en: Minimum image width
pl: Minimalna szerokość obrazu

en: Minimum image width not met
pl: Nie spełniono minimalnej szerokości obrazu

en: Minimum number of images
pl: Minimalna liczba obrazów

en: Minimum number of images for each submitted post
pl: Minimalna liczba zdjęć dla każdego przesłanego posta

en: Minimum number of images not met
pl: Nie osiągnięto minimalnej liczby obrazów

en: Minimum width (in pixels) for uploaded images
pl: Minimalna szerokość (w pikselach) przesyłanych obrazów

en: More Options
pl: Więcej opcji

en: Multiple Categories
pl: Wiele kategorii

en: Name Display
pl: Wyświetlanie nazwy

en: Name Markup
pl: Oznaczenie nazwy

en: Non-empty value for hidden field
pl: Wartość niepusta dla pola ukrytego

en: Note that the url attribute accepts
pl: Należy pamiętać, że atrybut url akceptuje

en: Notes:
pl: Uwagi:

en: Obsessive Web Design &amp; Development
pl: Obsesyjny Projekt i Rozwój Stron Internetowych

en: Optional markup/text to include before the submission form (leave blank to disable)
pl: Opcjonalne oznaczenie/tekst do uwzględnienia przed formularzem przesyłania (pozostaw puste, aby wyłączyć)

en: options, check out
pl: opcje, sprawdź

en: or
pl: Lub

en: or by making a
pl: lub poprzez wykonanie

en: Or, to go ahead and restore the default plugin options: check the box, save your settings, and then deactivate/reactivate the plugin.
pl: Aby przywrócić domyślne opcje wtyczki, zaznacz pole wyboru, zapisz ustawienia, a następnie wyłącz lub ponownie włącz wtyczkę.

en: Or, use the template tag to display a list of submitted posts anywhere in your theme template:
pl: Możesz też użyć znacznika template, aby wyświetlić listę przesłanych postów w dowolnym miejscu szablonu motywu:

en: Or, use the template tag to display an image gallery anywhere in your theme template:
pl: Możesz też użyć znacznika szablonu, aby wyświetlić galerię obrazów w dowolnym miejscu szablonu motywu:

en: Or, use the template tag to display the form anywhere in your theme template:
pl: Możesz też użyć znacznika template, aby wyświetlić formularz w dowolnym miejscu szablonu motywu:

en: Overview
pl: Przegląd

en: Password
pl: Hasło

en: Pending (default)
pl: Oczekujące (domyślne)

en: Perishable Press Books
pl: Książki prasowe Perishable Press

en: Please
pl: Proszę

en: Please check your email and try again
pl: Sprawdź swoją skrzynkę e-mail i spróbuj ponownie

en: Please complete the required fields.
pl: Proszę wypełnić wymagane pola.

en: Please Donate
pl: Proszę o darowiznę

en: Please return to the
pl: Proszę wrócić do

en: Please select a category..
pl: Proszę wybrać kategorię.

en: Please select some tags..
pl: Proszę wybrać tagi.

en: Please select your image(s) to upload.
pl: Proszę wybrać obraz(y), który(e) chcesz przesłać.

en: Please show support by purchasing one of my
pl: Proszę o okazanie wsparcia poprzez zakup jednego z moich

en: Plugin Homepage
pl: Strona główna wtyczek

en: Plugin Planet: Pro WordPress Plugins
pl: Plugin Planet: Profesjonalne wtyczki WordPress

en: Plugin Settings
pl: Ustawienia wtyczki

en: plugins
pl: wtyczki

en: Post Category
pl: Kategoria postu

en: Post category required
pl: Kategoria postu wymagana

en: Post Content
pl: Treść posta

en: Post content required
pl: Wymagana treść posta

en: Post not created. Please contact the site administrator for help.
pl: Post nie został utworzony. Skontaktuj się z administratorem witryny, aby uzyskać pomoc.

en: Post Status
pl: Status postu

en: Post Status for submitted posts
pl: Status posta dla przesłanych postów

en: Post Tags
pl: Tagi postów

en: Post tags required
pl: Wymagane są tagi postów

en: Post Title
pl: Tytuł posta

en: Post title required
pl: Tytuł posta jest wymagany

en: Post Type
pl: Typ postu

en: Post Type for submitted posts
pl: Typ posta dla przesłanych postów

en: Private Key
pl: Klucz prywatny

en: Pro WordPress plugins
pl: Profesjonalne wtyczki WordPress

en: Profile
pl: Profil

en: Public Key
pl: Klucz publiczny

en: Publish after
pl: Opublikuj po

en: Publish after 1 approved post
pl: Opublikuj po 1 zatwierdzonym poście

en: Publish immediately
pl: Opublikuj natychmiast

en: Rate and review at the Plugin Directory
pl: Oceń i napisz recenzję w katalogu wtyczek

en: Rate this plugin&nbsp;&raquo;
pl: Oceń tę wtyczkę&nbsp;&raquo;

en: reCaptcha Version
pl: Wersja reCaptcha

en: Receive Email Alert
pl: Otrzymaj alert e-mailowy

en: Redirect URL
pl: Przekieruj adres URL

en: Redirect user to this URL after post submission (leave blank to stay on current page)
pl: Przekieruj użytkownika do tego adresu URL po przesłaniu posta (pozostaw puste, aby pozostać na bieżącej stronie)

en: Register
pl: Rejestr

en: Register for this site!
pl: Zarejestruj się na tej stronie!

en: Registered Email
pl: Zarejestrowany adres e-mail

en: Registered URL
pl: Zarejestrowany adres URL

en: Registered Username
pl: Zarejestrowana nazwa użytkownika

en: Remember me
pl: Zapamiętaj mnie

en: Require Checkbox
pl: Wymagane pole wyboru

en: Require submitted post titles to be unique (useful for preventing multiple/duplicate posts)
pl: Wymagaj, aby tytuły przesyłanych postów były unikalne (przydatne w celu zapobiegania wielokrotnym/duplikującym się postom)

en: Require User Login
pl: Wymagaj logowania użytkownika

en: Require users to be logged in to WordPress to view/submit the form
pl: Wymagaj od użytkowników zalogowania się do WordPressa, aby mogli wyświetlić/przesłać formularz

en: requires WordPress
pl: wymaga WordPressa

en: Reset form
pl: Zresetuj formularz

en: Reset Form Button
pl: Przycisk resetowania formularza

en: Reset my password
pl: Zresetuj moje hasło

en: Restore default options upon plugin deactivation/reactivation
pl: Przywróć domyślne opcje po dezaktywacji/ponownej aktywacji wtyczki

en: Restore Defaults
pl: Przywróć ustawienia domyślne

en: Return to form
pl: Powrót do formularza

en: Rich Text Editor
pl: Edytor tekstu sformatowanego

en: Save All Changes
pl: Zapisz wszystkie zmiany

en: Save Preference
pl: Zapisz preferencje

en: Save Settings
pl: Zapisz ustawienia

en: Secret Key
pl: Klucz tajny

en: Select categories to include in the Category field:
pl: Wybierz kategorie, które chcesz uwzględnić w polu Kategoria:

en: Send email alerts for new post submissions
pl: Wysyłaj powiadomienia e-mailem o nowych przesłanych postach

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Show categories
pl: Pokaż kategorie

en: Show USP Posts
pl: Pokaż posty USP

en: Sign up now for the good stuff.
pl: Zarejestruj się już teraz i ciesz się świetnymi rzeczami.

en: Sign up!
pl: Zapisać się!

en: Site Key
pl: Klucz witryny

en: Specify category ID(s) to use for &ldquo;Hidden/Default Category&rdquo; (separate multiple IDs with commas)
pl: Podaj identyfikatory kategorii, które mają zostać użyte dla „Kategorii ukrytej/domyślnej” (oddziel wiele identyfikatorów przecinkami)

en: Specify the user that should be assigned as author for submitted posts
pl: Określ użytkownika, który powinien zostać przypisany jako autor przesłanych postów

en: Spring Sale!
pl: Wyprzedaż wiosenna!

en: Subject line for email alerts. Leave blank to use default subject line. You may include any of the following variables:
pl: Wiersz tematu dla alertów e-mail. Pozostaw puste, aby użyć domyślnego wiersza tematu. Możesz uwzględnić dowolną z następujących zmiennych:

en: Submit Post
pl: Prześlij post

en: Submitted Posts
pl: Wysłane posty

en: Submitter Email:
pl: Adres e-mail nadawcy:

en: Submitter IP:
pl: Adres IP nadawcy:

en: Submitter Name:
pl: Nazwa nadawcy:

en: Submitter URL:
pl: Adres URL nadawcy:

en: Success Message
pl: Wiadomość o powodzeniu

en: Success!
pl: Sukces!

en: Success! Thank you for your submission.
pl: Sukces! Dziękujemy za przesłanie.

en: Support Forum
pl: Forum wsparcia

en: tag
pl: etykietka

en: Take 30% OFF any of our
pl: Otrzymaj 30% ZNIŻKI na dowolną z naszych

en: Targeted Loading
pl: Celowane ładowanie

en: Text displayed next to checkbox. Tip: use curly brackets to output angle brackets, for example:
pl: Tekst wyświetlany obok pola wyboru. Wskazówka: użyj nawiasów klamrowych, aby wyprowadzić nawiasy kątowe, na przykład:

en: Thank you for using
pl: Dziękujemy za korzystanie

en: THANK YOU for your support!
pl: DZIĘKUJEMY za Twoje wsparcie!

en: That will enable you to customize the form and styles as desired. For more info, check out the "Custom Submission Form" section in the
pl: Umożliwi Ci to dostosowanie formularza i stylów według potrzeb. Aby uzyskać więcej informacji, sprawdź sekcję „Custom Submission Form” w

en: The access shortcodes can be added to any WP Post or Page. So you can display forms and other content conditionally, based on user role and login status.
pl: Shortcode'y dostępu można dodać do dowolnego posta lub strony WP. Dzięki temu można wyświetlać formularze i inną zawartość warunkowo, w oparciu o rolę użytkownika i status logowania.

en: The file(s) could not be uploaded
pl: Nie można przesłać pliku(ów)

en: The login/register form displays as a tabbed interface, so users can switch between login, register, and reset password.
pl: Formularz logowania/rejestracji wyświetlany jest jako interfejs z zakładkami, dzięki czemu użytkownicy mogą przełączać się między logowaniem, rejestracją i resetowaniem hasła.

en: The pro version provides many more options for this shortcode.
pl: Wersja pro oferuje o wiele więcej opcji dla tego krótkiego kodu.

en: The pro version provides more flexibility with access-control shortcodes.
pl: Wersja pro oferuje większą elastyczność dzięki krótkim kodom kontroli dostępu.

en: There was an error. Please check required fields and try again.
pl: Wystąpił błąd. Sprawdź wymagane pola i spróbuj ponownie.

en: This setting enables any/all shortcodes in widgets (even shortcodes from other plugins).
pl: To ustawienie włącza wszystkie krótkie kody w widżetach (nawet krótkie kody z innych wtyczek).

en: This shortcode accepts the following attributes:
pl: Ten krótki kod akceptuje następujące atrybuty:

en: This shortcode displays a link that resets the form to its original state:
pl: Ten krótki kod wyświetla link, który przywraca formularz do pierwotnego stanu:

en: This will be displayed as the field label on the form. Default: Custom Field 1
pl: Będzie to wyświetlane jako etykieta pola w formularzu. Domyślnie: Pole niestandardowe 1

en: This will be displayed as the field label on the form. Default: Custom Field 2
pl: Będzie to wyświetlane jako etykieta pola w formularzu. Domyślnie: Pole niestandardowe 2

en: Tip:
pl: Wskazówka:

en: to display the submitted name.
pl: aby wyświetlić przesłaną nazwę.

en: To enable Cloudflare Turnstile, enter your site key and secret key.
pl: Aby włączyć Cloudflare Turnstile, wprowadź klucz swojej witryny i klucz tajny.

en: To enable Google reCaptcha, enter your public and private keys.
pl: Aby włączyć Google reCaptcha, wprowadź swój klucz publiczny i prywatny.

en: to get the current URL.
pl: aby uzyskać aktualny adres URL.

en: to get the URL of the full-size image
pl: aby uzyskać adres URL obrazu w pełnym rozmiarze

en: to include markup in the deny message, you can use
pl: aby uwzględnić znaczniki w wiadomości o odrzuceniu, możesz użyć

en: to output
pl: wyprowadzić

en: to output angle brackets
pl: aby wyprowadzić nawiasy kątowe

en: To prevent spam, enter a question that users must answer before submitting the form
pl: Aby zapobiec spamowi, wprowadź pytanie, na które użytkownicy muszą odpowiedzieć przed wysłaniem formularza

en: to submit content!
pl: aby przesłać treść!

en: to upgrade WordPress and try again.
pl: aby uaktualnić WordPress i spróbować ponownie.

en: Toggle all panels
pl: Przełącz wszystkie panele

en: Unique Titles
pl: Unikalne tytuły

en: unlimited checkbox fields
pl: nieograniczona liczba pól wyboru

en: unlimited custom fields
pl: nieograniczona liczba pól niestandardowych

en: Unlimited front-end forms
pl: Nieograniczone formularze front-end

en: Upload an Image
pl: Prześlij obraz

en: Upload Message
pl: Prześlij wiadomość

en: URL
pl: Adres URL

en: URL Display
pl: Wyświetlanie adresu URL

en: URL Markup
pl: Oznaczenia URL

en: Use a hidden field for the post category. This hides the category field and sets its value via the next option.
pl: Użyj ukrytego pola dla kategorii postu. To ukrywa pole kategorii i ustawia jego wartość za pomocą następnej opcji.

en: Use curly brackets
pl: Użyj nawiasów klamrowych

en: Use Existing Tags
pl: Użyj istniejących tagów

en: Use only alphanumeric, underscores, and dashes. If unsure, use the default name:
pl: Używaj tylko znaków alfanumerycznych, podkreśleń i myślników. Jeśli nie jesteś pewien, użyj nazwy domyślnej:

en: Use single straight quotes (instead of double quotes) in
pl: W tekście należy używać pojedynczych cudzysłowów (zamiast podwójnych).

en: Use submitted images as Featured Images. Requires theme support for Featured Images (aka Post Thumbnails)
pl: Użyj przesłanych obrazów jako wyróżnionych obrazów. Wymaga obsługi motywu dla wyróżnionych obrazów (znanych również jako miniatury postów)

en: Use the shortcode to display the form on any WP Post or Page:
pl: Użyj krótkiego kodu, aby wyświetlić formularz w dowolnym poście lub na stronie WP:

en: Use the user&rsquo;s Profile URL as the value of the URL field (valid when the user is logged in to WordPress)
pl: Użyj adresu URL profilu użytkownika jako wartości pola adresu URL (obowiązuje, gdy użytkownik jest zalogowany do WordPressa)

en: Use the user&rsquo;s registered email as the value of the Email field (valid when the user is logged in to WordPress)
pl: Użyj zarejestrowanego adresu e-mail użytkownika jako wartości pola E-mail (dotyczy sytuacji, gdy użytkownik jest zalogowany w WordPressie)

en: Use the user&rsquo;s registered username for the Name field (valid when the user is logged in to WordPress)
pl: W polu Nazwa użyj zarejestrowanej nazwy użytkownika (dotyczy sytuacji, gdy użytkownik jest zalogowany w WordPressie)

en: Use this shortcode to display a gallery of uploaded images for each submitted post:
pl: Użyj tego krótkiego kodu, aby wyświetlić galerię przesłanych obrazów dla każdego przesłanego posta:

en: Use this shortcode to display a list of submitted posts on any WP Post or Page:
pl: Użyj tego krótkiego kodu, aby wyświetlić listę przesłanych postów na dowolnym poście lub stronie WP:

en: User Email
pl: E-mail użytkownika

en: User email required
pl: Wymagany adres e-mail użytkownika

en: User login required
pl: Wymagane jest zalogowanie użytkownika

en: User Name
pl: Nazwa użytkownika

en: User name required
pl: Wymagana nazwa użytkownika

en: User Settings
pl: Ustawienia użytkownika

en: User Submitted Post
pl: Post przesłany przez użytkownika

en: User Submitted Post Info
pl: Informacje o poście przesłanym przez użytkownika

note: Name of the plugin
en: User Submitted Posts
pl: Posty przesłane przez użytkownika

en: User URL
pl: Adres URL użytkownika

en: User URL required
pl: Wymagany adres URL użytkownika

en: Username
pl: Nazwa użytkownika

en: Username or Email
pl: Nazwa użytkownika lub e-mail

en: USP
pl: Unikalna cecha handlowa

en: USP enables you to display a post-submission form anywhere on your site.
pl: USP umożliwia wyświetlanie formularza po przesłaniu zgłoszenia w dowolnym miejscu witryny.

en: USP provides three shortcodes to control access and restrict content.
pl: USP udostępnia trzy krótkie kody umożliwiające kontrolę dostępu i ograniczanie treści.

en: v2 (I&rsquo;m not a robot)
pl: v2 (Nie jestem robotem)

en: v3 (Hidden reCaptcha)
pl: v3 (Ukryty reCaptcha)

en: Verification
pl: Weryfikacja

en: View full post
pl: Zobacz cały post

en: Want more than one form? Create unlimited submission forms, registration forms, contact forms and more with
pl: Chcesz więcej niż jeden formularz? Twórz nieograniczone formularze zgłoszeniowe, formularze rejestracyjne, formularze kontaktowe i inne dzięki

en: We need your support!
pl: Potrzebujemy Twojego wsparcia!

en: Welcome,
pl: Powitanie,

en: With this option, you can copy the plugin&rsquo;s default templates:
pl: Za pomocą tej opcji możesz skopiować domyślne szablony wtyczki:

en: WordPress Admin Area
pl: Obszar administracyjny WordPress

en: WP Page
pl: Strona WP

en: WP Post (recommended)
pl: WP Post (zalecane)

en: WP Resources
pl: Zasoby WP

en: You also can display a simple form that enables users to log in, register, or reset their password.
pl: Możesz także wyświetlić prosty formularz umożliwiający użytkownikom zalogowanie się, zarejestrowanie lub zresetowanie hasła.

en: You can customize using any of the follwing attributes:
pl: Można dostosować, używając dowolnego z następujących atrybutów:

en: Your Email
pl: Twój e-mail

en: Your generous support enables continued development of this free plugin. Thank you!
pl: Twoje hojne wsparcie umożliwia dalszy rozwój tej darmowej wtyczki. Dziękuję!

en: Your generous support helps future development of
pl: Twoje hojne wsparcie pomaga w przyszłym rozwoju

en: Your Name
pl: Twoje imię

en: Your URL
pl: Twój adres URL

en: ★★★★★ rating&nbsp;&raquo;
pl: ★★★★★ ocena&nbsp;&raquo;
